تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره رسانه‌ای زائران کریمه

تاریخ انتشار:

دبیر دومین جشنواره رسانه‌ای زائران کریمه از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان فروردین ماه امسال خبر داد.

به گزارش دانشکده رسانه و ارتباطات ،حمیدرضا جعفرزاده، دبیر دومین جشنواره رسانه‌ای زائران کریمه در گفت‌گو با خبرنگاران با اشاره به استقبال اصحاب رسانه قم از دومین جشنواره رسانه‌ای زائران کریمه از تمدید فرصت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به درخواست‌ها و تقارن پایان زمان ارسال آثار با تعطیلات، دبیرخانه این جشنواره تا ۳۱ فروردین ماه پذیرای آثار خبرنگاران و اصحاب فرهیخته رسانه است.

وی افزود: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ فروردین ماه از طریق پیام رسان ایتا به شماره تلفن ۰۹۹۲۴۷۰۹۵۵۰ ارسال نمایند.

جعفرزاده همچنین با اشاره به فعالیت ستاد اطلاع‌رسانی نوروز در ایام تعطیلات گفت: فعالیت ستاد اطلاع‌رسانی نوروز با همکاری خانه مطبوعات استان قم از ۲۶ اسفند آغاز و تا روز ۱۴ فروردین ادامه داشت که در طی آن حدود ۱۵۰ خبر، گزارش، مصاحبه و گزارش تصویری برای انتشار در رسانه‌ها در اختیار اصحاب رسانه قرار گرفت.

وی افزود: امسال در تلاش بودیم تا با ایجاد تنوع و افزایش تولیدات اقدامات و فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان را مطلوب و شایسته منعکس کنیم که با همراهی و همکاری خوب رسانه‌های استان این اتفاق در حد مطلوبی رقم‌خورد.

مطالب مشابه