پذیرش و ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی

اطلاعیه پذیرش و ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی (تکمیل ظرفیت نوبت بهمن) 1401 دانشگاه ادیان و مذاهب

تاریخ انتشار:

آن دسته از داوطلبان پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی تکمیل ظرفیت بهمن سازمان سنجش آموزش کشور سال 1401 که نتیجه نهایی پذیرش ایشان قبول در یکی از کد رشته محل‌های دانشگاه ادیان و مذاهب می‌باشد باید براساس توضیحات ذیل اقدام به ثبت‌نام برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1401 نمایند.

راهنمایی ثبت‌نام در دانشگاه ادیان و مذاهب ویژه پذیرفته شدگان

ضمن عرض خیرمقدم به پذیرفته‌شدگان نهایی ورودی جدید، اعلام می‌شود ثبت نام از پذیرفته‌شدگان در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری صورت می‌گیرد. پذیرفته‌شدگان لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نموده، پس از تکمیل ثبت‌نام اینترنتی با مراجعه حضوری به دانشگاه نسبت به تشکیل پرونده و ارایه مدارک لازم برای ثبت‌نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده اقدام نمایند. خواهشمند است به‌منظور تسهیل فرایند ثبت‌نام از نهایی شدن ثبت‌نام اینترنتی خود اطمینان حاصل نمایید.

برنامه زمانی برای ثبت‌نام

ثبت‌نام اینترنتی (مرحله 1) ایام هفته تاریخ
کلیه داوطلبان پنج شنبه 1401/11/13
الی
پنج‌شنبه 1401/11/20
ثبت‌نام حضوری (مرحله 2) ایام هفته تاریخ ساعت
داوطلبان در همه رشته‌ها ‌یکشنبه 1401/11/16 08:00 الی 13:00
الی
پنج‌شنبه 1401/11/20 08:00 الی 13:00

 

کلیه پذیرفته‌شدگان کارشناسی براساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هنگام ثبت‌نام نهایی در دانشگاه ادیان و مذاهب باید مدرک تحصیلی پایه خود (براساس ابلاغ سازمان سنجش آموزش کشور) را ارایه نمایند. مدرک تحصیلی ارایه شده ضمن دلالت بر فارغ‌التحصیلی از مقطع قبلی باید حاکی از فارغ‌التحصیلی پیش از تاریخ 1401/06/31 باشد. هرگونه مدرک فارغ‌التحصیلی با تاریخ بعد از 1401/06/31 قابل قبول نبوده و دانشجو در هر مرحله از تحصیل که قرار داشته باشد براساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اخراج شده، عواقب بعدی آن برعهده دانشجو بوده و حق هیچ‌گونه اعتراض ندارد.

چنانچه داوطلبی بنابر دلایلی نتواند در هنگام ثبت‌نام این مدرک را ارایه نماید موظف است که فرم تعهد رفع کسری مدرک تحصیلی خود را چاپ نموده و با حضور در دانشگاه به تایید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب برساند.

فرم تعهد رفع کسری مدرک تحصیلی مختص پذیرفته‌شدگانی است که مدرک پایه (دیپلم) ندارند و فارغ التحصیل سال جاری می‌باشند و در هنگام ثبت‌نام دانش‌آموز سال آخر بوده‌اند. داوطلب مُلزم می‌باشد پیش از تکمیل مراحل ثبت‌نام این فرم را چاپ نموده و ضمن مراجعه حضوری، به تایید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسانده و در مراحل نهایی پذیرش فرم مذکور را ارایه نماید.

تذکر 1: در قسمت تعهدنامه‌ها، پذیرفته‌شدگان برای تکمیل ثبت‌نام اینترنتی باید کلیه تعهدنامه‌ها را تایید نمایند.

تذکر2: پذیرفته‌شدگان محترم باید برای پرداخت شهریه علی‌الحساب نیم‌سال اول تحصیلی خود مبلغ 7.000.000 ریال (هفتصد هزار تومان) پرداخت نمایند. این پرداخت در مرحله ثبت‌نام اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت شهریه دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

برای اطلاع بیشتر و یا پاسخ‌گویی به سوال‌های پذیرفته‌شدگان پیرامون مسایل مالی و شهریه دانشجویی می‌توانید با شماره 32802610 – 025 (داخلی 525) تماس حاصل فرمایید.

تذکر3: کلیه داوطلبان محترم در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه باید مدارک ذیل را همراه داشته باشند:

  1. اصل شناسنامه.
  2. اصل کارت ملی.
  3. 2 قطعه عکس 3×4 با زمینه سفید.
  4. مدرک وضعیت نظام وظیفه (ویژه دانشجویان مرد).
  5. اصل مدرک دیپلم یا کاردانی.

تذکر 4: پذیرفته‌شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه انتخاب واحد و برنامه درسی خود باید پس از دریافت شماره دانشجویی به دانشکده مربوط مراجعه نموده. برنامه کلاس‌ها در نیم‌سال دوم تحصیلی 1402 – 1401 به این شرح است که شروع کلاس‌های درسی از یکشنبه مورخ 1401/11/30 است.

 

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

آدرس دانشگاه ادیان و مذاهب (برای ثبت نام حضوری کلیه رشته‌ها):

دانشگاه ادیان و مذاهب، قم ـ پردیسان ـ روبروی مسجد امام صادق(ع) (تلفن تماس 02532802610)

 

مراحل ثبت‌نام:

 

 

مطالب مشابه