مدیر انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب خبر داد:

عرضه آثار صاحب قلمان دانشگاه ادیان و مذاهب در کتابسرا

تاریخ انتشار:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهدی محمدی شجاعی مدیر انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه، به اختصاص غرفه‌ای ویژه صاحب‌قلمان دانشگاه ادیان و مذاهب از اعضای هیئت علمی گرفته تا دانشجویان خبر داد و گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب هم‌اکنون به عنوان یک دانشگاه منحصر به فرد در ایران و بلکه سراسر جهان، جمعی از نخبگان حوزوی و دانشگاهی را در دل خود جای داده و تبدیل به یک برند صاحب اعتبار در حوزه ادیان و مذاهب شده است.

وی گفت: بسیاری از اعضای هیئت علمی و دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه ادیان و مذاهب دارای آثاری تألیفی و ترجمه‌ای می‌باشند که از سوی انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب و دیگر ناشران عرضه شده است. کتابسرای ادیان در راستای ارائه هرچه بهتر و سریع‌تر این آثار و دسترسی علاقه‌مندان به این آثار، غرفه‌ای را به عرضه آثار این عزیزان اختصاص داده است تا هم زمینه آشنایی بیشتر دیگر نویسندگان و پژوهشگران با این قبیل آثار فراهم گردد و هم افرادی که مایل به تهیه این آثار هستند، به راحتی به آثار علمی اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ادیان و مذاهب دسترسی پیدا کنند.

محمدی شجاعی در ادامه گفت: اعضای هیئت علمی و دانشجویانی که مایل به عرضه آثار خود در کتابسرای ادیان می‌باشند، می‌تواند با آی‌دی @m2shojaie در فضای مجازی تماس بگیرند تا شرایط عرضه آثار آنان در کتابسرا فراهم شود.

مطالب مشابه