معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی خبر داد:

کلاس های مقطع دکتری به صورت مجازی برگزار می شود

تاریخ انتشار:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، با توجه به دستور و تأکید ریاست دانشگاه مبنی بر حفظ سلامت استادان و دانشجویان، و در پی گسترش موج جدید بیماری کرونا، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی خبر از برگزاری کلاس‌های مقطع دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب به صورت مجازی خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است که کلاس‌های مجازی دوره دکتری فعلاً صرفاً شامل دانشجویان ورودی سال‌های گذشته می‌باشد و با توجه به آن‌که هنوز نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان سال تحصیلی 1400-1399 اعلام نشده است، در خصوص برگزاری کلاس‌های مجازی پذیرفته‌شدگان جدید، تصمیمی اتخاذ نشده است و به‌زودی در این خصوص نیز اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

گفتنی است حضور و غیاب و برگزاری کلاس‌ها در رأس ساعت مقرر هم‌چنان به صورت جدی و هم‌چون گذشته مورد توجه و تأکید استادان و معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی قرار دارد و دانشجویان موظف هستند کلیه قوانین مرتبط با نحوه برگزاری کلاس‌ها، حضور و غیاب و نظم و انضباط در حضور در کلاس‌ها را به دقت و هم‌چون گذشته دنبال کنند.

گفتنی است کلاس‌ها تحت برنامه ادوبی اکانت در فضای مجازی برگزار می‌شود و نحوه و زمان برگزاری کلاس‌ها از سوی دانشکده‌های مربوطه اطلاع‌رسانی می‌شود. هم‌چنین یک فایل راهنما در سامانه سیدا در دسترس کلیه دانشجویان قرار دارد.

 

راهنمای استفاده از نرم‌افزار ادوبی اکانت

مطالب مشابه