همزمان با شب میلاد مسعود آقا امام زمان(عج) منتشر شد:

از حقیقت غیبت تا بایسته های انتظار

تاریخ انتشار:

سومین برنامه تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حمیدرضا شریعتمداری استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب با موضوع «از حقیقت غیبت تا بایسته‌های انتظار» منتشر شد.

علی جلالی مزید تهیه کننده و کارگردان ادیان تی وی همزمان با شب میلاد مسعود آقا امام زمان(عج) سومین برنامه خود را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد.

در این برنامه حامد عبداللهی سفیدان به‌ عنوان کارشناس مجری با سؤالاتی در زمینه غیبت و انتظار به گفتگو با میهمان برنامه پرداخته است.

تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی می‌کوشد در حوزه ادیان و مذاهب در گفت‌وگو با صاحبان اندیشه و بهره‌گیری از فضای مجازی به طرح اندیشه‌های مختلف در چهارچوب فعالیت‌های آکادمیک اقدام نماید.

ادیان‌تی‌وی فارغ از هرگونه فعالیت تبلیغی و جهت‌گیرانه، صرفاً در پی تولید و ارائه محتوا است. ادیان‌تی‌وی آماده تولید محتوا برای مراکز مختلف علمی می‌باشد.

این برنامه از طریق فضای مجازی (@adyan_tv) و سایت اینترنتی اشتراک گذاری ویدئو (aparat.com) در دسترس عموم قرار دارد. همچنین این برنامه در سایت اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب نیز بارگذاری شده است.

علاقه‌مندان به همکاری با تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی می‌توانند با شماره 02532802610 داخلی 197 تماس بگیرند.

مطالب مشابه