ثبت نام داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری طلاب آغاز شد

تاریخ انتشار:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب درباره نحوه ثبت‌نام داوطلبان آزمون‌های دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری اختصاصی سال 98 آمده است:

داوطلبان تحصیلات تکمیلی از میان برادران و خواهران طلبه و یا کسانی که از یکی از مراکز و دانشگاه‌های حوزوی فارغ‌التحصیل شده باشند، می‌توانند برای ثبت‌نام در هریک از رشته‌محل‌های تحصیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از روز پنج‌شنبه مورخ 20/10/1398 با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

تکالیف داوطلبان برای ثبت‌نام:

  1. داوطلبان دوره دکتری باید پیش از 31/06/1398 از سطح سه حوزوی و یا کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شوند و داوطلبان کارشناسی ارشد باید پیش از تاریخ مذکور از سطح دو و یا کارشناسی فارغ‌التحصیل شوند. بنابراین به داوطلبان محترم توصیه می‌شود بر اساس شرایط خود اقدام به ثبت‌نام در هریک از این دوره‌ها نمایند.
  2. در مقطع کارشناسی‌ارشد، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس مجوز‌ها و قوانین وزارت علوم در دو شیوه آموزش‌محور غیرحضوری (الکترونیکی) و آموزشی ـ پژوهشی (حضوری) پذیرش می‌نماید. هریک از این شیوه‌ها دارای قوانین و مقرارات خاص خود است.
  3. به همه داوطلبان محترم توصیه می‌شود پیش از شروع مراحل ثبت‌نام دفترچه راهنمای پذیرش و ثبت‌نام مربوط به دوره انتخابی خود را با دقت مطالعه نمایند.
  4. پس از مطالعه دفترچه راهنما و انتخاب رشته‌محل تحصیلی با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو و یا کلیک بر روی لینک ثبت‌نام اقدام به تکمیل نمودن مراحل ثبت‌نام نمایند. در پایان مراحل ثبت‌نام به داوطلبان کد رهگیری داده خواهد شد که نشانگر پایان مراحل ثبت‌نام داوطلب است. صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است.
  5. زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کتبی، چند روز پیش از آزمون از طریق سامانه پذیرش و یا پیامک، اطلاع‌رسانی خواهد شد. داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را در موعد مقرر از طریق سامانه پذیرش، چاپ و دریافت کرده و در روز آزمون همراه با کارت ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند.
  6. آزمون کتبی (مرحله اول) دکتری تخصصی در روز جمعه ششم اردیبهشت 98 و آزمون کتبی کارشناسی ارشد در روز جمعه سیزدهم اردیبهشت‌ماه 98 برگزار خواهد شد.

 

شماره تماس 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گوی سؤالات داوطلبان پیرامون مسائل پذیرش و مراحل ثبت‌نام می‌باشد.

امور شهریه دانشجویی با شماره 32802610 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگوی سؤالات داوطلبان پیرامون مسائل و تعهدات مالی دانشجویان می‌باشد.

 

برنامه‌های درسی کارشناسی ارشد و دکتری

(برای اطلاع از برنامه درسی رشته‌ها می‌توانید با کلیک روی لینک فوق از محتوای برنامه درسی رشته‌ها اطلاع حاصل نمایید)

 

دفترچه راهنمای پذیرش دانشجوی دکتری اختصاصی

لینک ثبت‌نام دکتری

 

دفترچه راهنمای پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد اختصاصی

لینک ثبت‌نام کارشناسی ارشد

 

مطالب مشابه