رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با صدور پیامی تاکید کرد؛

حادثه تروریستی کرمان هرگز در اراده‌ ملت ایران خللی ایجاد نخواهد کرد

تاریخ انتشار:

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در پیامی حادثه تروریستی شهر کرمان را محکوم و این اقدام مذبوحانه را اوج خواری و استیصال دشمنان نظام و انقلاب اسلامی دانست.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در پیامی حادثه تروریستی شهر کرمان را محکوم و این اقدام مذبوحانه را اوج خواری و استیصال دشمنان نظام و انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ متن بیانیه حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب در محکومیت حادثه تروریستی شهر کرمان به شرح زیر است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

«وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مُنقَلَبٍ ینقَلِبونَ»

بار دیگر، خشم و کینه‌ی دشمنانِ مستأصل و به بن‌بست‌رسیده، به‌جای جنگِ روبه‌رو با نیروهای توانمندِ مقاومت، دست به اقدام کوری زد و جمعی از مردمانی که تنها گناهشان به‌جاآوردن رسم وفاداری و حق‌گزاری در حقِ یک قهرمان ملی بود را به خاک‌وخون کشاند.
تردیدی نیست که این وحشی‌گری‌ها گرچه ما را داغدار جمعی از فرزندان شایسته‌ی این سرزمین می‌کند، داغی که به این زودی، قابل التیام نیست، اما هرگز در اراده‌ی این ملت خللی ایجاد نخواهد کرد، هرچند مسئولیت‌های سنگینی را متوجهِ مسئولان و کارگزاران نظام می‌کند تا مراقبت‌های امنیتی و پیش‌گیری‌های اطلاعاتی لازم را اعمال کنند و این توطئه‌ها را در همان ابتدای شکل‌گیری‌اش خنثی کنند و نیز قاطع‌ترین و سنجیده‌ترین واکنش‌ها را در قبال دشمنان کینه‌توز انجام دهند.
از خدای بزرگ برای شهدای این حادثه، علو درجات، و برای مجروحان، شفای عاجل، و برای بازماندگان و منتسبان، صبر و اجر فراوان را آرزو می‌کنم.

سید ابوالحسن نواب
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب

مطالب مشابه