دکتر محمدمهدی تسخیری بیان کرد؛

پیروزی مقاومت اسلامی بیانگر ذلت صهیونیست‌های غاصب است

تاریخ انتشار:

قدرت محور مقاومت اسلامی امروزه بر کسی پوشیده نیست و زمان بزن در رو نیز به پایان رسیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی تسخیری معاون ارتباطات و امور بین الملل دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به نبرد طوفان الاقصی و پیشروی بی‌سابقه نیروهای مقاومت فلسطین و نفوذ به شهرها و شهرک‌های اسرائیلی گفت: زمانی که آیه شریفه «غُلِبَتِ الرُّومُ، فِي أَدْنَى الْأَرضِ وَهُمْ مِنْ بَعْدِ غَلَبِهِمْ سَيَغْلِبُونَ» بر قلب مبارک پیامبر(ص) نازل شد و پیامبر اکرم (ص) وعده پیروزی جهانی را به مسلمانان بشارت می‌داد، باورمندن این وعده کم بودند، اما پس از گذشت چند سالی وعده‌های پیامبر(ص) به حقیقت پیوست.
معاون ارتباطات و امور بین الملل دانشگاه ادیان و مذاهب ادامه داد؛ پیروزی مقاومت اسلامی در فلسطین اشغالی در این روزهای منتسب به نبی اکرم(ص)، یادآور روزهای تحقق وعده پیامبر اکرم(ص) است که بیانگر ذلت صهیونیست‌های غاصب است.
وی خاطر نشان کرد؛ شاید امروزه بعضی‌ها نیز وعده‌های رهبری را که نزدیک بودن زوال صهیونیست‌ها را نوید دادند جدی نگرفتند، اما استراتژیست‌های جهان اسلام، به خوبی تحلیل می‌کنند، که چگونه رژیم اشغالگر قدس که روزی آرزوی سلطه از نیل تا فرات را در خیال خام خود می پروراند به واقعیت فرار از خانه‌های خود رسیده است.
حجت الاسلام والمسلمین تسخیری تاکید کرد؛ قدرت محور مقاومت اسلامی امروزه بر کسی پوشیده نیست و زمان بزن در رو نیز به پایان رسیده است و حکومت‌های مدعی دموکراسی غرب به‌خصوص آمریکا، سرانجام مجبور خواهند شد برای حفظ اعتبار از دست رفته خود، پیشنهاد چندین ساله رهبری برای حل مساله فلسطین را به انجام برسانند. تجربه نشان داده است زورگویان را پاسخی جز زور نیست.

وی در پایان با اشاره به آیه شریفه إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم گفت: امیدوارم جهان اسلام در این روزهای سخت مردم مسلمان فلسطین را تنها نگذاشته و با تمام قوا پشتیبان آنان باشند، تاخداوند پشتیبانشان باشد.

مطالب مشابه