اکران آثار چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق در قم

تاریخ انتشار:

چهارمین جشنواره فیلم دینی اشراق به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم آغاز شد.

به گزارش دانشکده رسانه و ارتباطات،حنظله تاج الدینی،رئیس اداره هنر‌های تصویری مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: امسال ۸۲۰ اثر به جشنواره فیلم دینی اشراق ارسال شد که ۱۳۲ اثر به مرحله داوری راه یافتند و ۸۰ اثر هم اکران خواهد شد.

او با بیان اینکه جشنواره اشراق با هدف شناسایی و حمایت از فیلمسازان حوزه دین برگزار می‌شود، افزود: در جشنواره چهارم آثاری از فیلمسازان، طلاب و دانشجویان سراسر کشور ارسال شده است.

رئیس اداره هنر‌های تصویری مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه بخش‌های رواق، اشراق و بخش ویژه که اختصاص به یکصدمین سالگرد تاسیس حوزه علمیه قم دارد، سه بخش این جشنواره را تشکیل می‌دهد، گفت: آثار این جشنواره شامل فیلم بلند، مستند، فیلم کوتاه، فیلمنامه و نقد فیلم است.

تاج الدینی افزود:در این جشنواره جایزه ویژه برای میز آموزش و پرورش و جایزه ویژه عدالت هم برنامه ریزی شده و آثار ارسالی در این دو میز نیز داوری خواهند شد.

او گفت: فیلم‌های این جشنواره از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در دو سالن مرکز همایش‌های غدیر واقع در خیابان معلم و سالن اشراق واقع در خیابان شهدا (صفاییه) اکران می‌شوند.

مطالب مشابه