هم‌زمان با سومین سال‌روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی؛

کاروان«همگام با ولایت،میثاق با شهادت» دانشگاه ادیان و مذاهب به کرمان سفر می‌کند

تاریخ انتشار:

همزمان با سومین سال‌روز عروج سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش کاروان«همگام با ولایت،میثاق با شهادت» دانشگاه ادیان و مذاهب به کرمان سفر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ همزمان با سومین سال‌روز عروج سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش کاروان«همگام با ولایت،میثاق با شهادت» دانشگاه ادیان و مذاهب به کرمان سفر می‌کند.

در این کاروان جمعی از اساتید و دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی دانشگاه ادیان و مذاهب جهت تجدید میثاق با آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری و شهدای مقاومت روز 12 دی ماه 1401 جهت حضور در مراسم سومین سال‌روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به کرمان سفر می‌کنند.

اساتید و دانشجویان دانشگاه ادیان و مذاهب برای پاسداشت مقام شهید و شهادت همگام با سایر عاشقان ولایت و شهادت با حضور در کنار مزار مطهر آن شهید عزیز اسلام خشم و انزجار خود را از اقدامات تروریستی جنایت‌کاران کوردل به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار را اعلام خواهند کرد.

گفتنی است سومین سال‌روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور امت شهید پرور ایران اسلامی و حامیان جبهه مقاومت اسلامی 13 دی‌ماه 1401 در کنار مزار نورانی آن شهید والامقام اسلام در گل‌زار شهدای کرمان برگزار می‌شود.

مطالب مشابه