دانشگاه ادیان و مذاهب؛

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی می‌پذیرد

تاریخ انتشار:

دانشگاه ادیان و مذاهب با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دو رشته در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه از معاونت آموزش، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کاشناسی به صورت مجازی بر اساس سوابق تحصیلی در دو رشته شیعه شناسی و فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشجو می‌پذیرد.

متن اطلاعایه معاونت آموزش بدین شرح است:

 

اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی کارشناسی 1401 دانشگاه ادیان و مذاهب

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي شیعه‌شناسی و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی (کارشناسی دوره مجازی غیردولتی ـ غیرانتفاعی) (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1401 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند و در آزمون کتبی سراسری 1401 شرکت نکرده‌اند) مي‌رساند داوطلبان محترم مي‌توانند ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك مندرج در دفترچه راهنما و با توجه به موارد ذیل اقدام به انتخاب رشته محل تحصیلی مورد علاقه خود نموده و در دانشگاه ادیان و مذاهب مشغول به تحصیل شوند.

1- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/06/1401 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) در نظام جدید و یا دیپلم نظام 6 – 3 – 3 بوده باشند.

تبصره: در صورت امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از سوي دانشگاه، آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ 30/11/1401 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني و دیپلم شوند، مي‌توانند در رشته تحصيلي مربوط متقاضي شوند.

2- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، براساس اولویت انتخابی به کدرشته محل بالاتر معرفی خواهد شد.

استان قم ـ دانشگاه غیرانتفاعی ادیان و مذاهب ـ قم (صفحه 277 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته)

گروه تحصیلی دوره تحصیلی کد رشته محل عنوان رشته
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15781 شیعه‌شناسی
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15782 فقه و مبانی حقوق اسلامی

3- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

تبصره: البته ویرایش اطلاعات تا پایان فرصت ثبت‌نام ممکن است.

4- كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

پذیرش 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسایل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.

امور دانشجویی 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسایل و تعهدات مالی دانشجویان

راهنمای مراحل انتخاب رشته محل

پذیرش کارشناسی بدون کنکور

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید

دفترچه راهنمای سازمان سنجش آموزش کشور

راهنمای انتخاب رشته

مطالب مشابه