پذیرش طلاب در واحد مشهد دانشگاه ادیان و مذاهب

تاریخ انتشار:

واحد مشهد دانشگاه ادیان و مذاهب برای سال تحصیلی جدید از میان طلاب دانشجو می پذیرد.

واحد مشهد دانشگاه ادیان و مذاهب - غفوری نژآد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از  خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام محمد غفوری‌ نژاد، رئیس واحد دانشگاه ادیان و مذاهب مشهد در گفت‌وگویی، با اعلام امکان تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب در مشهد مقدس، گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب واحد مشهد از سال ۹۷ فعالیت خود را با همکاری حوزه علمیه خراسان آغاز کرده است و هم‌اکنون ۱۰۰ دانشجوی خراسانی در دوره‌های حضوری و غیرحضوری تحصیل می کنند.

رئیس واحد دانشگاه ادیان و مذاهب در مشهد افزود: این واحد تجربه برگزاری دوره‌های دکتری در چهار رشته دین پژوهی، شیعه‌شناسی، وهابیت‌ شناسی و مذاهب کلامی، و رشته های شیعه شناسی و مدیریت رسانه را در مقطع کارشناسی ارشد دارد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری ۷ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و یک رشته در مقطع دکتری در سال تحصیلی جدید گفت: واحد دانشگاه ادیان و مذاهب مشهد در نظر دارد در سال تحصیلی جدید در رشته های شیعه شناسی، فرق تشیع، ادیان ابراهیمی، فلسفه اخلاق، ادیان و عرفان، و مطالعات زنان گرایش حقوق زن در اسلام با اعطای بورسیه تحصیلی و رشته فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی بدون اعطای بورسیه از میان طلاب در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو جذب نماید. علاوه بر این با توجه به استقبال گسترده داوطلبان متقاضی رشته دکتری مطالعات زنان، این واحد آمادگی دارد تا این رشته را در واحد مشهد برگزار نماید.

عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب با هدف تربیت طلاب و گسترش فعالیت های علمی در حال برنامه ریزی است و در همین راستا تسهیلات ویژه ای از قبیل اعطای بورسیه تحصیلی و برگزاری دوره در مشهد را برای طلاب خراسانی در نظر گرفته است.

گفتنی است، طلاب و فارغ التحصیلان دانشگاه های حوزوی برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا ۲۰ مرداد می توانند به سایت azmoon.urd.ac.ir مراجعه نمایند.

همچنین داوطلبین با مراجعه به کانال ایتای واحد مشهد به آدرس @adyankh می توانند از آخرین اطلاعیه ها مطلع شوند و پرسش های خود را در خصوص دانشگاه ادیان و مذاهب و رشته های موجود و نحوه ثبت نام مطرح نمایند.

آزمون ورودی در حوزه های مختلف از جمله شهر مشهد با نظارت سازمان سنجش در ۲۸ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

داوطلبان جهت مشاهده دفترچه کارشناسی ارشد می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دفترچه کارشناسی ارشد

همچنین برای مشاهده برنامه درسی و سرفصل های آموزشی رشته های کارشناسی ارشد واحد مشهد به لینک زیر مراجعه نمایید.

برنامه درسی و سرفصل های آموزشی

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۵۵۱۲۶۴ تماس گرفته و یا با آی دی @adyan_mashhad در پیام رسان ایتا ارتباط بگیرید.