اطلاعیه

تاریخ انتشار:

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب با صدور اطلاعیه‌ای برنامه برگزاری کلاس‌های درسی مرتبط با نیم‌سال دوم 1401 ـ 1400  را به شرح ذیل اطلاع رسانی نمود.

متن اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به شرح زیر است:

باتوجه به وضعیت کنونی کلی کشور و به‌ویژه استان قم در خصوص بیماری کرونا ویروس، و به منظور اجرا و هماهنگی با مصوبات ابلاغی ستاد ملی کرونا، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برنامه برگزاری کلاس‌های درسی مرتبط با نیم‌سال دوم 1401 ـ 1400 به شرح ذیل اطلاع رسانی می‌شود.
1.شروع کلاس‌ها شنبه 30 بهمن ماه 1400 براساس برنامه هر گروه درسی.
2.کلیه کلاس‌های مقطع دکتری حضوری خواهد بود.
3.کلیه کلاس‌ها در تمامی مقاطع به غیر از دکتری تا پایان اسفندماه سال جاری به‌صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
4.درصورت فراهم شدن شرایط و تغییر در رنگ‌بندی و وضعیت شهر قم کلیه کلاس‌های مقاطع کارشناسی‌ارشد حضوری خواهد شد. بدیهی است اطلاع رسانی در مورد شروع کلاس‌های حضوری منوط به ابلاغ رسمی این معاونت می‌باشد که پس از تغییر شرایط فعلی و فراهم شدن امکان برگزاری کلاس‌ها بلافاصله ابلاغ و اطلاع رسانی خواهد شد.
5.امتحانات پایان ترم کلیه مقاطع و شیوه‌های آموزشی به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد.
6.دانشجویانی که کلاس‌های آن‌ها حضوری خواهد شد برای اطلاع از چگونگی ارایه خدمات رفاهی و خوابگاه با معاونت دانشجویی تماس بگیرند.
7.نحوه ورود به سامانه کلاس‌های مجازی http://el.urd.ac.ir/lms  می‌باشد.
8.آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به آموزش و کلاس‌های درسی از طریق سامانه‌های رسمی و سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد و دانشجویان موظف خواهند بود از این طریق کسب اطلاع نمایند.

مطالب مشابه