به همت مسئولان کتابخانه دانشگاه؛

نمایشگاه چهار هزار جلد کتاب تازه خریداری شده برگزار می‌شود

مسئولان کتابخانه دانشگاه تازه ترین کتاب‌های خریداری شده برای کتابخانه دانشگاه را در نمایشگاهی در معرض اعضای هیئت علمی، اساتید و دانشجویان قرار می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسئولان کتابخانه دانشگاه ادیان و مذاهب چهار هزار جلد کتاب تازه خریداری شده در موضوع مرتبط با ادیان که از سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خریداری شده است را از چهارم تا نهم تیرماه در نمایشگاهی در معرض دید اعضای هیئت علمی، اساتید و دانشجویان دانشگاه قرار داده‌‌اند.

بر اساس این گزارش این نمایشگاه هم‌اکنون تا ۹ مرداد ماه در سالن شهید بهشتی(ره) دانشگاه ادیان و مذاهب دایر می‌باشد.

از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و علاقمندان جهت آشنایی با آخرین و جدیدترین کتاب‌ها در  موضوعات ادیان، حقوق، فلسفه، رسانه، زن و خانواده و … جهت بازدید از نمایشگاه دعوت بعمل می‌آید.

مطالب مشابه

انجمن علمی شیعه‌شناسی برگزار می‌کند؛

بازخوانی قهرمان عاشورا از منظرهای تاریخی، اسطوره‌شناسی و جامعه شناسی

به گزارش روابط‌ عمومی دانشگاه، انجمن شیعه‌شناسی دانشکده شیعه‌شناسی نشست «بازخوانی قهرمان عاشورا از منظرهای تاریخی، اسطوره‌شناسی و جامعه‌شناسی» را برگزار می‌کند. بنا بر این گزارش اطلاعات این نشست به شرح زیر است: سخنرانان: دکتر…

نهضت عاشورا
به همت انجمن علمی دکتری فرق تشیع؛

نشست علمی با موضوع «رهیافتی به نهضت عاشورا در آثار زیدیه» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، انجمن علمی دکتر فرق تشیع در دانشکده تاریخ نشست علمی با موضوع «رهیافتی به نهضت عاشورا در آثار زیدیه» را روز یک‌شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ با ارائه جناب آقای…