معاونت فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند:

نشست ایده پردازی خلاق بر محوریت کسب و کار

دکتر محمد انصاری قائم‌مقام معاون فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت‌وگویی اعلام کرد: در راستای توسعه دانش اقتصادی دانشجویان و کارمندان و جهت تقویت ایده‌پردازی خلاق به منظور تولید کسب و کار با محوریت علوم انسانی و به ویژه رشته‌های تخصصی ادیان، مذاهب و فرق، نشستی تخصصی توسط معاونت فرهنگی برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه امروزه بسیاری از دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم انسانی از دانشگاه‌های سراسر کشور، ادامه حیات اقتصادی و ورود به عرصه کار و کسب درآمد است. در دانشگاه ادیان و مذاهب نیز با سؤالات و ابهامات بسیاری در این زمینه و از جانب دانشجویان مواجه هستیم. سؤالاتی مانند این‌که چگونه می‌توان در حوزه رشته‌هایی مانند ادیان و مذاهب خلق ثروت کرد؟ و آیا می‌توان در حوزه علوم انسانی ایده‌پردازی‌های منجر به کار و کسب درآمدهای قابل توجه داشت؟

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب افزود: معاونت فرهنگی در مواجهه با این پرسش‌ها و درک ضرورت پرداختن به این دغدغه جدی، با دعوت از برخی کارآفرینان برتر کشوری اقدام به برگزاری نشستی با موضوع ایده‌پردازی خلاق بر محوریت کسب و کار  نموده است که جنبه آموزشی وکاربردی بسیاری خواهد داشت.

انصاری افزود: در این نشست افرادی مانند آقایان حمیدی، باقری، آقایا و شوشتری که از چهره‌های موفق استان قم در حوزه کارآفرینی و ایجاد کسب و کار هستند، ضمن انتقال تجربیات خود، با بیان مسائل آموزشی و کلیدی، راه‌کارها و مختصات تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی را از مرحله ایده تا سوددهی، تشریح خواهند کرد.

قائم‌مقام معاون فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب در خاتمه گفت: شرکت در این جلسه به طور قطع برای افرادی با دغدغه‌های اقتصادی، کارآفرینی و به کارگیری علوم انسانی در کسب و کار مفید خواهد بود و به همین جهت حضور تمامی دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه در این هم‌اندیشی، آزاد و رایگان است.

لازم به ذکر است نشست ایده‌پردازی خلاق بر محوریت کسب و کار در تاریخ پنج‌شنبه نهم اسفندماه 1397 ساعت 10 الی 12 صبح در دانشگاه ادیان و مذاهب، سالن شهید صدر، برگزار خواهد شد.

 

مطالب مشابه

مناقشة رسالة التخرج لطالب سجاد عبدالرحيم کامل نجماوي

مستخلص الرسالة: ان موضوع المسؤولية الجنائية للوزراء يتمثل في الدساتير الدولية وما رافقها من تطور في الأنظمة السياسية ، تتباين الأنظمة السياسية فيما بينها حول تشکيل مؤسساتها الدستورية، وعلاقتها ببعضها البعض واختصاصاتها وطريقة عملها، وهذ…

مناقشة رسالة التخرج لطالبة ايات سيدعلي سيدجاسم الهاشمي

مستخلص الرسالة: تعتبر القواعد الدستورية هي الاساس الذي يهتم بتنظيم السلطات العامة في الدولة وبيان اختصاصاتها والطرق التي تتبعها في ممارسة السلطة وکذلک تحديد الفکرة القانونية التي تحکم نشاط هذه السلطات، حيث لا يمکن لهذه…

مناقشة رسالة التخرج لطالب محمد ايوب حسين

مستخلص الرسالة: بوتل العمل الإداري لعالد اليوـ مکانة بارزة في اباموعة الوويفية بالإضافة إلذ أدوات ومظاىر بفارسة سلطة الدولة، فقد أصبحت بظة من بظات بصيع جوانب النشاط البشري ومنظمات بـتلفة. لذلک، يعد العمل الإداري مهمة…

در شب عاشورا پرچم متبرک گنبد حرم امام حسین(ع) در دانشگاه به اهتزاز در آمد
با حضور ریاست و مسئولان دانشگاه؛

در شب عاشورا پرچم متبرک گنبد حرم امام حسین(ع) در دانشگاه به اهتزاز در آمد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین اهتزاز پرچم متبرک گنبد حرم امام حسین(ع) با نوشته متبرک «یا حسین»، اهدایی عتبه حرم امام حسین (ع) به حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و…