با صدور حکمی از سوی رئیس دانشگاه؛

مدیر کل فن آوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب با صدور حکمی مدیر‌کل فن آوری اطلاعات را منصوب کرد.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در این حکم خطاب به  مهندس علی باقری آورده است:

نظر به شایستگی‌ها،سوابق موفق و نیز حسن اعتمادی که به جنابعالی وجود دارد، به موجب این حکم شما را به سمت «مدیر کل فن آوری اطلاعات» دانشگاه منصوب می‌نمایم.امیدوارم با همکاری سایر همکاران در ایفای هرچه بیشتر این مسئولیت مهم، با جدیت و دقت فراوان عمل نمایید.

برخود لازم می‌دانم از تلاش‌ها و کوشش‌های صادقانه و مخلصانه جناب آقای مهندس احمد مفرح زاده در زمان تصدی این پست تقدیر و تشکر نمایم.

دوام توفیق، عزت و سربلندی هر دو بزرگوار را از درگاه حضرت احدیت خواهانم.

گفتنی است اعتبار این حکم دوسال می‌باشد.

روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب،این انتصاب شایسته را به جناب آقای مهندس علی باقری تبریک گفته،برای ایشان موفقیت و سربلندی در مسئولیت جدید را آرزومند است.

مطالب مشابه

انجمن علمی شیعه‌شناسی برگزار می‌کند؛

بازخوانی قهرمان عاشورا از منظرهای تاریخی، اسطوره‌شناسی و جامعه شناسی

به گزارش روابط‌ عمومی دانشگاه، انجمن شیعه‌شناسی دانشکده شیعه‌شناسی نشست «بازخوانی قهرمان عاشورا از منظرهای تاریخی، اسطوره‌شناسی و جامعه‌شناسی» را برگزار می‌کند. بنا بر این گزارش اطلاعات این نشست به شرح زیر است: سخنرانان: دکتر…

نهضت عاشورا
به همت انجمن علمی دکتری فرق تشیع؛

نشست علمی با موضوع «رهیافتی به نهضت عاشورا در آثار زیدیه» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، انجمن علمی دکتر فرق تشیع در دانشکده تاریخ نشست علمی با موضوع «رهیافتی به نهضت عاشورا در آثار زیدیه» را روز یک‌شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ با ارائه جناب آقای…