روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند:

دوره های آموزشی نویسندگی و مصاحبه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دوره‌های «چگونه مصاحبه کنیم؟» و «چگونه بنویسیم؟» به همت روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود.

هریک از این دو دوره به صورت یک پکیج با 51 درصد تخفیف برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر شرکت در دوره‌های مذکور در دوره «چگونه مطالعه کنیم؟» نیز به صورت رایگان شرکت نمایند.

این دوره‌ها با تدریس استاد حسن طاهری به صورت مجازی در 14 جلسه برگزار می‌گردد که دو جلسه آن به صورت کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد.

سرفصل‌های دوره «چگونه مطالعه کنیم؟» عبارت است از: کتاب‌شناسی، انگیزه مطالعه، تعیین گرایش مطالعاتی، مطالعه مفید، هسته مطالعاتی، پیش‌نیاز مطالعه، روش‌های مطالعه، تقویت ذهن برای مطالعه.

سرفصل‌های دوره «چگونه بنویسیم؟» عبارت است از: شیوه و سبک، سوژه و موضوع، منابع و جست‌وجوی اطلاعات، تنظیم متن و پاراگراف، آغاز و پایان متن، تیتر و عنوان، انواع یادداشت در رسانه.

سرفصل‌های دوره «چگونه مصاحبه کنیم؟» عبارت است از: روش‌های مصاحبه، رموز موفقیت مصاحبه، امکانات مصاحبه، مقدمات مصاحبه، انواع مصاحبه، پارازیت در مصاحبه، تنظیم مصاحبه.

گفتنی است ظرفیت بسیار محدود است و علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم آذرماه 1399 از طریق آی‌دی @adyanpr در پیام‌رسان‌های ایتا و تلگرام و یا شماره تلفن 02532802610 داخلی 465 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

نشست علمی «نقش جنسیت در قضاوتهای اخلاقی» در دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ گروه پژوهشی «فلسفه و جنسیت» پژوهشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب نشست علمی «نقش جنسیت در قضاوتهای اخلاقی» را با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید…

دانشکده ادیان
جناب آقای دکتر مفتاح(ریاست دانشکده ادیان)

دانشکده ادیان و جهش های تازه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشکده ادیان با ارائه طرحی برای برگزاری رشته‌های کارشناسی ارشد دانشکده در  تهران، مشهد و ارومیه و نیز ارائه هر سه رشته دانشکده به زبان انگلیسی اعلام آمادگی کرده است. با…

حجت الاسلام والمسلمین براتی مطرح کرد؛

خانه کعبه می تواند به تفاهم ملل و صلح جهانی کمک کند

عضو هيئت علمي جامعة المصطفي العالمية گفت: در گذشته انتقال علوم در موسم حج صورت می گرفت و ائمه معصومین(ع) در در موسم حج، خیمه های درس برپا می کردند، اما اکنون انتقال علوم در…

مدیرگروه مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تشریح کرد؛

مناسک اسلامی باید امتداد اجتماعی پیدا کنند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مناسک اسلامی باید امتداد اجتماعی پیدا کنند، فلسفه های گوناگونی برای قربانی مطرح شده است، یکی از این فلسفه ها عبور از هوای نفس می باشد.…