مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی برگزار می‌کند:

دوره آموزش آنلاین تکنیک های پایان نامه نویسی

به همت معاونت فضای مجازی مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه ادیان و مذاهب اولین دوره آموزش آنلاین تکنیک‌های پایان‌نامه‌نویسی با سرفصل‌های موضوع‌یابی،‌ پروپوزال‌نویسی، جست‌وجوی هدفمند،‌ فیش‌نویسی آسان، نگارش و ارائه موفق، برگزار می‌شود.

این دوره با استفاده از بستر اینترنت و آموزش آنلاین در 16 جلسه آموزشی با تدریس دکتر یوسف غضبانی عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب و نیز استاد محمدرضا آتشین‌صدف مدرس دوره‌های نویسندگی و روش تحقیق از 14 دی‌ماه 1398 اجرا خواهد شد.

از مزیت‌های این دوره ارائه گواهی شرکت در دوره، ‌برگزاری در ساعات شبانه، عمومی بودن و نیز امکان شرکت مجزا در هر کلاس می‌باشد و هر فرد بر اساس نیاز خود می‌تواند از آن‌ها بهره‌مند شود.

مهلت ثبت‌نام این دوره‌ها با 51 درصد تخفیف ویژه تا 10 دی‌ماه 1398 از طریق سایتeadyan.ir امکان‌پذیر است.

جهت اطلاعات بیشتر به کانال معاونت فضای مجازی در پیام‌رسان ایتا و تلگرام به آدرس @adyanonline  مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 09308944065 و 09102836137 تماس بگیرید.

مطالب مشابه

مرکز آموزشهای آزاد برگزار می کند؛

دوره آموزش آنلاین در آمدی بر اخلاق ایرانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دوره آموزش آنلاین «درآمدی بر اخلاق ایرانی» برگزار می شود. این دوره با تدریس دکتر علی مهجور استاد دانشگاه ادیان و مذاهب و در 14 جلسه برگزار خواهد شد. سرفصل…

مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند:

دوره آموزش مجازی تکنیک های پایان نامه نویسی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در دوره آموزش مجازی تکنیک‌های پایان‌نامه‌نویسی، هشت موضوع کاربردی از انتخاب موضوع تا استخراج مقاله تدریس خواهد شد. این دوره با تدریس استاد محمدرضا آتشین‌صدف برگزار می‌شود و در پایان…