با مشارکت دانشگاه ادیان و مذاهب؛

اولین همایش بین المللی مطالعات میان رشته ای قرآن برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،با مشارکت دانشگاه ادیان و مذاهب اولین همایش بین‌المللی مطالعات میان رشته‌ای قرآن و ششمین همایش ملی اعجاز قرآن به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش محورهای اصلی این همایش، «روش شناسی مطالعات میان رشته‌ای قرآن»، «مطالعات عهدینی و قرآن، مطالعات تاریخی و قرآن»، «اعجاز قرآن و گونه‌های آن»، «مطالعات زبان شناختی و قرآن و علوم اجتماعی و قرآن» می‌باشند.

این همایش در روز ۱۱ و ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ با سخنرانی و حضور شخصیت‌های برجسته داخل و خارج از کشور به صورت حضوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ برای شرکت در این همایش ثبت‌نام کنند. برای ثبت‌نام جهت شرکت در جلسات به صورت آنلاین می‌توانید از طریق این لینک و برای ثبت‌نام جهت شرکت در پنل‌ها و همایش به صورت حضوری می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

شایان ذکر برای دانشجویان تحفیف ویژه در نظر گرفته شده است. همچنین به شرکت‌کنندگان در همایش گواهی‌نامه معتبر اعطا خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت همایش از طریق این لینک مراجعه کنید.

مطالب مشابه

توافق با دانشگاه شهید بهشتی؛

همکاری دانشگاه ادیان در برگزاری همایش میان رشته ای علوم قرآنی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جمعی از استادان دانشگاه شهید بهشتی که مسئولیت برگزاری همایش بین‌المللی میان‌رشته‌ای علوم قرآنی را بر عهده دارند، با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب با حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علیرضا…