دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
رئیس دانشکده ادیان خبر داد؛
منتظر شنیدن سخن دانشجویان هستیم
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)
معرفت خود را نسبت به پیغمبر گرامى اسلام، زیاد کنیم.
به قلم دکتر اعظم خوش‌صورت موفق رئیس دانشکده زن و خانواده؛
بررسی و نقد مراسم نهم ربیع در منابع شیعی
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد مسجدجامعی:
سرعت آینده راست‌گرایی دینی با موانع فراوانی روبه‌رو خواهد بود
به همت مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی؛
آغاز دور جدید گفت‌وگوهای الاهیاتی دانشگاه ادیان و پادربورن

اعطای کمک‌هزینه پژوهشی به مقالات نشریات جدید دانشگاه ادیان و مذاهب

 
تاریخ انتشار: 1399/06/30    

اعطای کمک‌هزینه پژوهشی به مقالات نشریات جدید دانشگاه ادیان و مذاهب

معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب از فراخوان پذیرش مقاله ویژه نشریات جدید دانشگاه ادیان و مذاهب با اعطای کمک‌هزینه پژوهشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مهدی فرمانیان معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب با اعلام خبر آمادگی معاونت پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب برای پذیرش مقالات جهت سه مجله جدید دانشگاه گفت: در راستای گسترش روی‌کرد پژوهشی دانشگاه و ایجاد بستری مناسب برای پژوهشگران اعم از استادان و دانشجویان حوزه ادیان و مذاهب، نسبت به کسب مجوز سه نشریه جدید علمی به زبان‌های عربی و انگلیسی اقدام و مجوزهای لازم در این خصوص را دریافت کرده‌ایم.

وی گفت: این معاونت هم‌اکنون پس از تکمیل اعضای هیئت تحریریه مجلات، نسبت به صدور فراخوان مقاله اقدام کرده است و دانشجویان و پژوهشگران ارجمند می‌توانند مقالات علمی خود را برای عرضه به زبان‌های انگلیسی و عربی در اختیار واحد مجلات معاونت پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب قرار دهند.

فرمانیان گفت: با توجه به اعتبار و جایگاه شایسته دانشگاه ادیان و مذاهب در مجامع علمی داخلی و خارجی، چاپ صدها کتاب با دو انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب و نشر ادیان و نیز صدها مقاله علمی پژوهشی در قالب هشت مجله و افزوده شدن این سه مجله به دیگر خروجی‌های علمی دانشگاه ادیان و مذاهب، چاپ و نشر کتب و مقالات دانشجویان و پژوهشگران به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی جایگاه ویژه‌ای به هویت و جایگاه علمی نویسندگان این مقالات خواهد بخشید.

معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب اشاره کرد: «دراسات فی الادیان والمذاهب» به زبان عربی، «Islamic Inquiriens» و «Study of Interreligious Relations» به زبان انگلیسی، عناوین سه مجله علمی جدید دانشگاه ادیان و مذاهب است که در حوزه‌های گوناگون ادیان و مذاهب به صورت دوفصلنامه منتشر خواهند شد.

وی گفت: پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را به زبان‌های انگلیسی و عربی به نگارش درآورند و یا مقاله فارسی منتشر نشده خود را در اختیار این واحد قرار دهند تا پس از تأیید و طی فرآیند قانونی به زبان‌های انگلیسی یا عربی ترجمه و سپس منتشر شود.

معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب تصریح کرد: در راستای حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادان، دانشجویان و پژوهشگران، پس از تأیید مقالات پیشنهادی، به ازای هر مقاله، کمک‌هزینه پژوهشی از این سوی این معاونت اعطا خواهد شد. پس از انتشار دو شماره از این مجلات، مجوز علمی پژوهشی مجلات مذکور صادر می‌گردد و بر اساس این مجوز، مقالات منتشره در دو شماره نخستین نیز علمی پژوهشی محسوب خواهند شد. لذا این بهترین فرصت برای پژوهشگران است تا بتوانند ضمن بهره‌مندی از کمک‌هزینه پژوهشی، مقاله خود را با عنوان علمی پژوهشی منتشر نمایند.

فرمانیان در پایان گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب دارای سامانه‌ای منحصر به فرد و پیشرو برای دریافت مقالات از نویسندگان و فرآیند انتشار مقالات می‌باشد و پژوهشگران ارجمند می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://journals.urd.ac.ir مقالات خود را جهت انتشار از طریق این سامانه به واحد نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب ارسال کنند.


برچسب ها : علمی پژوهشی, مهدی فرمانیان, دانشگاه ادیان و مذاهب, دراسات فی الادیان والمذاهب, Islamic Inquiriens, Study of Interreligious Relations

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز