دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
دکتر مروجی طبسی مطرح کرد؛
مباهله یک واقعه فرامذهبی است
پژوهشکده اخلاق و معنویت با سخنرانی دکتر مفتاح برگزار می‌کند:
جریان‌شناسی نقد معنویت عصر جدید در مسیحیت
انجمن علمی دانشکده شیعه‌شناسی دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند:
«رویکرد پدیدارشناسانه به باورها و آیین‌های عاشورایی»
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر شریعتمداری در گفت‌وگو با ایکنا:
امامت لازمه نظام دین و حفظ انسجام مسلمین است
دانشکده ادیان دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌کند:
نشست علمی تحولات آکادمیک دین‌پژوهی: بررسی آثار آکادمی دین آمریکا

قابل توجه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور

 
تاریخ انتشار: 1398/01/29    

قابل توجه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دوره دکتری ضرورت دارد با توجه به نتایج درج شده در کارنامه‌شان از روز شنبه مورخ 1398/01/31 لغایت روز سه شنبه مورخ 1398/02/03 ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور براساس جدول راهنمای ذیل اقدام به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود نمایند.

قابل توجه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور

دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال 98 توجه داوطلبان را به نکات ذیل جلب می‌نماید:

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد با توجه به نتایج درج شده در کارنامه‌شان از روز شنبه مورخ 1398/01/31 لغایت روز سه شنبه مورخ 1398/02/03 ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور براساس جدول راهنمای ذیل اقدام به انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود نمایند.

  1. آن دسته از داوطلبانی که دارای حد نصاب لازم برای دعوت به مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی (مرحله دوم آزمون) باید ضمن مراجعه به سایت دانشگاه ادیان و مذاهب در دهه آخر اردیبهشت 98 اقدام به ثبت‌نام در سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه نمایند.

تذکر مهم: تاریخ دقیق اطلاعیه پذیرش برای مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی (ارزیابی مرحله دوم) متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

  1. عدم شرکت در مرحله بررسی سوابق علمی و پژوهشی (مصاحبه)، به منزله انصراف از آزمون تلقی می‌شود و داوطلبان غایب از گزینش نهایی حذف خواهند شد.
  2. داوطلبان دعوت شده برای مصاحبه براساس برنامه زمانی اعلام شده توسط دانشگاه ادیان و مذاهب باید در موعد مقرر به‌همراه کلیه مدارک و مستندات خود در دانشگاه ادیان و مذاهب حاضر شوند.

موکداً اعلام می‌شود تاریخ دقیق برگزاری مصاحبه متعاقباً پس از اعلام نتایج اولیه توسط سازمان سنجش آموزش کشور و تنها از طریق سایت دانشگاه ادیان و مذاهب اطلاع رسانی خواهد شد.

 

کد گروه

کد رشته محل

رشته

2136

فلسفه

1687

حکمت هنرهای دینی

2121

تاریخ ـ تاریخ اسلام

1454

تاریخ تشیع اثنی عشری

1455

فرقه‌های تشیع

2178

مطالعات زنان

2290

مطالعات زنان حقوق زن در اسلام

2131

ادیان و عرفان

1613

مطالعات تطبیقی ادیان گرایش الهیات مسیحی

1614

عرفان اسلامی  و اندیشه‌های امام خمینی

1615

تصوف و عرفان اسلامی

1616

ادیان غیر ابراهیمی گرایش ادیان ایرانی

1617

دین پژوهی

2133

فلسفه و کلام

1645

مذاهب کلامی

1646

شیعه‌شناسی

1649

وهابیت‌شناسی

1658

فلسفه و کلام اسلامی

5530

مذاهب اسلامی گرایش تقریب

2130

فقه و مبانی حقوق اسلامی

1602

مذاهب فقهی

 

سهمیه‌ها و تسهیلات تحصیل در دانشگاه ادیان و مذاهب

 

سهمیه رزمندگان و ایثارگران

با توجه به تصویب قانون جامع خدمات‌رسانی رزمندگان و ایثارگران واجد شرایط، 25 درصد از ظرفیت پذیرش به ایثارگران انقلاب اسلامی و رزمندگان به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم اختصاص دارد (برای اطلاع بیشتر از شرایط، به دفترچه راهنمای آزمون دکتری تخصصی سال 1398 سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه فرمایید).

ظرفیت پذیرش

ظرفیت پذیرش در هر رشته - گرایش، طبق مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حداکثر 7 نفر است.

شهریه تحصیلی

تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی غیر دولتی ادیان و مذاهب مستلزم پرداخت شهریه می‌باشد. نحوه محاسبه شهریه براساس قوانین و آیین‌نامه‌های ارسالی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود. داوطلبان محترم می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه پرداخت شهریه با شماره‌های ذیل تماس حاصل نمایند: 32802611 ـ 025 (داخلی‌های 110 و 155)

میزان شهریه در سال تحصیلی 98 ـ 97 براساس جدول ذیل بوده است. داوطلبان توجه داشته‌باشند براساس ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات هیئت امناء دانشگاه ممکن است 10 الی 15 درصد افزایش داشته باشد.

شهریه ثابت هر ترم:                  45,000,000 ریال

شهریه هر واحد تخصصی:       10,000,000 ریال (حداکثر 18 واحد)

شهریه هر واحد جبرانی:           صد در صد تخفیف

شهریه آزمون جامع دکتری:       صد در صد تخفیف

شهریه هر واحد رساله:             16,000,000 ریال (حداکثر 18 واحد)

دانشگاه ادیان و مذاهب برای کلیه واحدهای جبرانی خود هیچ‌گونه شهریه‌ای دریافت نمی‌کند و این نوع از واحدها که تعداد آن براساس برنامه درسی هر رشته متغییر می‌باشد، دارای صد در صد تخفیف می‌باشد.

شرکت در آزمون جامع دکتری در دانشگاه ادیان و مذاهب هیچ هزینه‌ای نخواهد داشت و همچنین مرکز آموزش زبان این دانشگاه در هر سال اقدام به برگزاری چند نوبت آزمون زبان‌های خارجی عربی (بسندگی) و انگلیسی (تافل) می‌نماید که دانشجویان محترم ضمن شرکت و قبولی در این آزمون‌ها موفق به دریافت مدرک معتبر زبان می‌شوند و هزینه این آزمون در نسبت به مراکز مشابهه بسیار پایین‌تر می‌باشد (برای سال گذشته مبلغ پنجاه هزار تومان بوده است).

تذکر: تمام دانشجویان دکتری تخصصی در طول تحصیل خود ملزم به ارائه مدرک معتبر زبان می‌باشند.

وام دانشجویی

دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دانشگاه ادیان و مذاهب می‌توانند شهریه ثابت هر ترم را در ابتدای ترم و همزمان با انجام انتخاب واحد پرداخت نمایند، و شهریه متغیر به‌صورت اقساطی و در طول ترم پرداخت شود.

براساس دستور العمل صندوق رفاه دانشجویان سازمان امور دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، هر دانشجو مقطع دکتری تخصصی قادر به دریافت 200.000.000 ریال (بیست میلیون تومان) وام صندوق رفاه دانشجویی بوده است، که حداکثر در هشت نیم‌سال تحصیلی و درهر نیم‌سال دو نیم‌میلیون تومان بوده است. این وام قرض الحسنه بوده و بازپرداخت آن پس از اتمام تحصیل در 30  قسط خواهد بود. لازم به یادآوری است امور دانشجویی دانشگاه ادیان و مذاهب تمام تلاش خود را برای دریافت و افزایش این وام در سال جدید تحصیلی خواهد نمود، ولکن در نهایت به دلیل این که تصمیم‌گیری نهایی برعهده سازمان مذکور می‌باشد، این دانشگاه تعهدی در قبال پرداخت این وام‌ها نخواهد داشت.

 

همچنین باتوجه به تفاهم‌نامه دانشگاه ادیان و مذاهب با بانک قرض‌الحسنه رسالت مقرر گردید دانشجویان پس از اخذ واحد رساله برای دریافت وام قرض‌الحسنه تا سقف 300.000.000 ریال (سی‌میلیون تومان) با اقساط 60 ماه به بانک مذکور معرفی شوند.


برچسب ها : دکتری, دانشگاه ادیان و مذاهب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

 

عبدالعظیم نورالهی
کاربر میهمان

1398/02/28 - 08:59:41

سلام و خدا قوت..آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان را دارم ..سؤال و درخواست بنده ،اعلام زمان معرفی قبول شدگان مرحله آزمون کتبی دوره دکتری دانشگاه هست،در واقع تسریع در اعلان سبب خوشحالی خواهد بود..

پاسخ مدیر:

با سلام

نتایج از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده رسانه و ارتباطات
دانشکده دین و هنر
دانشکده علوم و معارف قرآن
واحد مشهد

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.