دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

تحریم سپاه، تحریم ملت ایران است

 
تاریخ انتشار: 1398/01/24    

تحریم سپاه، تحریم ملت ایران است

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در واکنش به اقدام رئیس‌جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی گفت: سپاه مانند روحانیت برخاسته و جزئی از مردم است؛ همان‌گونه که ارتش نیز بعد از انقلاب جزئی از مردم شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب درباره دستور اخیر ترامپ در قرار دادن سپاه در لیست نهادهای تروریستی گفت: این اقدام نشان داد که ترامپ ایران را به‌خوبی نمی‌شناسد.

او سپاه را برخاسته از متن مردم و هم‌زاد و همراه انقلاب اسلامی دانست و گفت: سپاه مانند روحانیت برخاسته و جزئی از مردم است؛ همان‌گونه که ارتش نیز بعد از انقلاب جزئی از مردم شد و امروز می‌بینیم در جریان سیلاب استان‌های شمالی، جنوبی و غربی، ارتش و سپاه پای کار آمدند و در صف مقدم کمک به مردم قرار دارند.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب بیان داشت: تحریم ترامپ تحریم ملت ایران است که راه به جایی نمی‌برد، چراکه باعث هم‌افزایی و وحدت و انسجام بیشتر ملت ایران می‌شود.

او تحریم‌ها را سبب رشد ملت ایران دانست و گفت: اگر این تحریم‌ها از اول انقلاب نبود، هم‌چنان وابسته بودیم اما امروز با وجود این تحریم‌ها روی پای خود ایستاده‌ایم.

نواب با اشاره به تحریم ارتش برون‌مرزی آمریکا توسط ایران عنوان کرد: دولت نشان داده است که ذره‌ای از حقوق ملت ایران کوتاه نمی‌آید و حتی یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلاری که سهام ایران را مصادره کرده بودند، از طریق شکایت از آمریکا بازپس گرفتند.


برچسب ها : سید ابوالحسن نواب, سپاه, ترامپ, تروریسم

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز