دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
اطلاعیه مهم دانشگاه ادیان و مذاهب:
تغییر و تعویق زمان برگزاری بسندگی عربی (اشتمال)
با حضور استادان دانشگاه ادیان و مذاهب
گزارشی از دوره آشنایی با ادیان
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی جعفرطیاری قائم‌مقام ریاست دانشگاه:
شیعه و سنی باید به سمت تأسیس تمدن نوین اسلامی حرکت کنند
جلسه دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد برگزار شد:
عفو از منظر اخلاق اسلامی

ابلاغ دستورالعمل جدید اعطای تسهیلات خرید/ ساخت مسکن بنیاد ملی نخبگان

 
تاریخ انتشار: 1397/10/06    

ابلاغ دستورالعمل جدید اعطای تسهیلات خرید/ ساخت مسکن بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای «آیین‌نامه شناسایی و پشتیبانی از دانش آموختگان برتر دانشگاهی» و «شیوه‌نامه بهره‌مندی دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی از تسهیلات فرهنگی رفاهی» دستورالعمل جدید اعطای تسهیلات خرید/ ساخت مسکن نخبگان را به شرح زیر ابلاغ نمود.

دانش‌آموختگان دوره‌های کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی که بیش از سه سال از تاریخ دانش‌آموختگی آنان از مؤسسه‌های علمی داخل کشور یا بیش از شش سال از دانش‌آموختگی آنان از مؤسسه‌های علمی خارج از کشور نگذشته باشد؛ درصورت احراز شرایط شیوه نامه می‌توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

1. تسهیلات خريد/ ساخت مسکن نخبگان و استعدادهای برتر مشمول تسهیلات در سال 1397 بنا بر مصوبه شورای پول و اعتبار به‌ مبلغ دو ميليارد ریال (200 میلیون تومان) با نرخ سود 18% و بازپرداخت تا حداکثر 20 سال می‌باشد که با معرفی بنیاد توسط بانک‌های عامل به مشمولان پرداخت می‌گردد.


2. منابع و مجوزی برای پرداخت مابه‌التفاوت سود تسهیلات وجود ندارد و متقاضی در صورت قبول شرایط تسهیلات اقدام به درخواست و دریافت تسهیلات نماید.


3. مهلت استفاده ازتسهيلات مسكن براي كليه مشمولاني كه برای دریافت تسهیلات دو میلیارد ریالی به بانك‌هاي عامل معرفي می‌شوند از تاريخ صدور نامه معرفي به بانك به مدت يك سال مي ‌باشد و این مهلت قابل تمديد نخواهد بود.


4. امكان افزايش مبلغ تسهيلات یا تغییر در نامه معرفی براي تمامی افرادي كه برای دریافت تسهیلات یک میلیارد و ششصد میلیون ریالی به بانك‌هاي عامل معرفي شده‌اند، وجود ندارد.


5. در صورتی که اعتبار نامه معرفی متقاضیان به بانک قبل از این بخشنامه منقضی گردد ، معرفی‌نامه فقط برای یک نوبت (به‌مدت شش ماه) تمدید می‌شود و تمدید مجدد آن ممکن نخواهد بود.


6.  درخواست تغييرات از جمله تغيير استان و شهر درخواستي و نوع تسهیلات (ساخت/ خريد مسكن) فقط يك بار و قبل از انقضاي زمان اعتبار نامه معرفي اوليه امكان پذير است.


7. مهلت ثبت درخواست دریافت تسهیلات (معرفي به بانك عامل) برای مشمولان حداکثر 3 سال پس از زمان تأیید مشموليت فرد مي‌باشد. برای مشمولان سال‌های 1390 تا 1394 این مهلت تا پایان سال 1398 خواهد بود.


8. با توجه به موارد فوق لازم است متقاضيان استفاده از تسهيلات خريد/ ساخت مسكن قبل از ارائه درخواست، بررسی‌های لازم را انجام داده و ضمن اطلاع کافی از شرایط و جزییات وام در زماني كه شرایط لازم و توان مالي براي تامين مبلغ مازاد بر وام، همچنین پرداخت اقساط را دارند، برای استفاده از تسهيلات اقدام نمایند.نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز