دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با ریاست دانشگاه دیدار کرد

 
تاریخ انتشار: 1397/07/21    

فرمانده نیروی انتظامی استان قم با ریاست دانشگاه دیدار کرد

سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان قم به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب با ریاست دانشگاه و رؤسای دانشکده‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب ریاست دانشگاه در این دیدار ضمن خیرمقدم، به تجلیل از جایگاه نیروی انتظامی در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: نیروی انتظامی با این شاکله و بافتی که دارد،‌ از افتخارات جمهوری اسلامی است. هم ارتباط آن با مردم، دفاعش از مردم، همکاری و همراهی‌اش با مردم و هم این‌که شؤون اجتماعی هم در فعالیت‌های نیروی انتظامی وارد شده است، نشانگر پویایی نیروی انتظامی است.

سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان قم نیز ضمن ابراز خوشحالی از حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب، حرکت نیروی انتظامی را رو به جلو عنوان کرد و آمادگی مجموعه خود را برای آغاز همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف با مراکز دانشگاهی به خصوص دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام کرد.

وی افزود: در دوران کنونی زندان دیگر جایگاه گذشته را ندارد و حتی حضور یک شخص در زندان می‌تواند معضلات اجتماعی بسیاری برای خانواده وی به همراه داشته باشد لذا نیروی انتظامی به دنبال آن است که با همکاری مراکز دانشگاهی به راهکارهایی برای پیشگیری از جرم و بازگرداندن مجرمان به جامعه پس از اصلاح دست یابد.

در ادامه این دیدار، آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر غضبانی رئیس مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر الهی‌منش رئیس دانشکده عرفان، دکتر مفتاح رئیس دانشکده ادیان و دکتر جاودان معاونت پژوهش دانشگاه پیشنهادهای خود برای آغاز همکاری‌ها هم‌چون برگزاری‌ دوره‌های کوتاه‌مدت فرق و عرفان‌های نوظهور، کلینیک‌های روان‌کاوی و مانند آن ارائه کردند.

در پایان هدیه ویژه دانشگاه ادیان و مذاهب به ریاست نیروی انتظامی استان قم اهدا شد.

گفتنی است این دیدار روز چهارشنبه هجدهم مهرماه 1397 به انجام رسید.


برچسب ها : نیروی انتظامی, عبدالرضا آقاخانی

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز