دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

شناسایی دانشجویان برتر استان آغاز شد

 
تاریخ انتشار: 1397/04/25    

شناسایی دانشجویان برتر استان آغاز شد

فراخوان ثبت‌نام اعطای جوایز تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادهار برتر در چهار قالب قالب آموزشی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی در سال تحصیلی 98-97 منتشر شد. 15 مردادماه آخرین مهلت ثبت نام در سامانه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در راستای اجرای مفاد آیین‌نامه اعطای جوایز تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 97-98، بنیاد ملی نخبگان در یک فضای رقابتی از بین دانشجویان صاحب استعداد برتر دانشگاهها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تعدادی را به عنوان نامزد دریافت جوایز تحصیلی انتخاب خواهد کرد.

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه مربوطه تسهیلات ویژه‌ای را در قالب چهار جایزه آموزش، پژوهش، فناوری و فرهنگ شامل موارد متعددی مانند راتبه دانشجویی، اعتبار آموزش‌یاری، اعتبار پژوهش‌یاری، اعتبار فن‌یاری، اعتبار توانمندی آموزشی، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توانمندی کارآفرینی و ... به دانشجویان صاحب استعداد برتر دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور اعطا می‌کند.

با توجه به این‌که سهمیه محدودی برای دانشجویان و پژوهشگران و دانش‌پژوهان دانشگاه‌های قم در نظر گرفته شده، دانشجویان باید تا 15 مردادماه سال جاری با بارگذاری اطلاعات در سامانه «سینا» بنیاد ملی نخبگان به آدرس sina.bmn.ir برای شرکت در این رقابت اقدام کنند.

اطلاعات مورد نیاز به منظور انتخاب دانشجویان صاحب استعداد برتر دانشگاه‌های و مؤسسات عالی آموزشی و پژوهشی استان قم برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 98-97 در سایت بنیاد نخبگان قم به آدرسqom.bmn.ir نیز درج شده است.

دانشجویان در صورت هرگونه سؤال و یا ابهامی می‌توانند به کارشناسان بنیاد ملی نخبگان مراجعه کرده یا با شماره 37705800 داخلی 266 تماس بگیرند.


برچسب ها : بنیاد نخبگان

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز