دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

دیدار ریاست دانشگاه با معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

 
تاریخ انتشار: 1396/12/03    

دیدار ریاست دانشگاه با معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

حجت الاسلام والمسلمین نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، حجت الاسلام والمسلمین نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری عصر دوشنبه 30 بهمن 96 در تهران دیدار و گفتگو کرد.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب در دیدار با دکترمسعود برومند، ابتدا ضمن تشریح تاریخچه شکل گیری، فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، ایشان را در جریان دستاوردهای دانشگاه درزمینهٔ ایجاد فضای تقریب بین مذاهب در کشور، رایزنی با پیروان ادیان توحیدی در راستای گسترش فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز و سایر فعالیت‌های آکادمیک و همکاری‌های مختلف با همتایان خارجی قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب در ادامه ضمن معرفی فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه و آثار پژوهشی تأثیرگذار حوزه‌های مختلف مطالعات ادیان و مذاهب، از تأسیس پژوهشکده ادیان و مذاهب در راستای تداوم تولید این گونه آثار پژوهشی یادنمود.

در این دیدار دکتر جاودان معاون پژوهشی دانشگاه ادیان و مذاهب و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عارف زاده رئیس پژوهشکده ادیان و مذاهب نیز حضور داشتند و گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه به معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارائه کردند.

دکتربرومند نیز ضمن تقدیر از حجت الاسلام والمسلمین نواب ایشان را چهره‌ای تاثیرگذار در عرصه‌ حوزه و دانشگاه خواند.

وی پس از استماع گزارش فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه ادیان و مذاهب، ضمن تمجید از دست‌آوردهای پژوهشی دانشگاه، ابراز امیدواری کرد وزارت علوم بتواند به رونق مطالعات و پژوهش‌های ادیانی و مذاهبی کمک بیشتری کند.


برچسب ها : معاون پژوهشی وزارت علوم, حجت الاسلام والمسلمین نواب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز