دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

بازدید جمعی از دانشجویان غازان روسیه از دانشگاه ادیان و مذاهب

 
تاریخ انتشار: 1396/02/09    

بازدید جمعی از دانشجویان غازان روسیه از دانشگاه ادیان و مذاهب

دانشگاه ادیان و مذاهب روز چهارشنبه ششم اردیبهشت 96 میزبان دانشجویانی از غازان روسیه بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، هیئتی از دانشجویان غازان روسیه ضمن حضور در این دانشگاه با فعالیت های آن آشنا شدند.

این گروه برای آشنایی بیشتر با ساختار آموزشی دانشگاه در نشستی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر انصاری پور از اعضای هیئت‌علمی و آقای صالحی مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌الملل شرکت کردند.

در این نشست ابتدا کلیپ معرفی دانشگاه برای دانشجویان پخش شد و سپس آقای صالحی توضیحاتی را در رابطه با نحوه شکل‌گیری، اهداف و برنامه‌های دانشگاه ارائه داد.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر انصاری پور در سخنانی کوتاه به معرفی بیشتر دانشگاه ادیان و مذاهب پرداخت و گفت: این دانشگاه در فضایی به دور از تعصب و جانب‌داری از جریانی خاص و تنها با اهداف دانشگاهی در ادیان مختلف به پژوهش و آموزش می‌پردازد و با دانشگاه‌های بسیاری در دنیا در این زمینه همکاری می‌کند.

وی همچنین با اشاره به اوضاع منطقه و فعالیت‌های تروریستی داعش گفت: اگر این گروه‌ها در زمان پیامبر هم ظهور می کردند اعمالشان از جانب ایشان مورد تایید قرار نمی‌گرفت چراکه آنچه انجام می‌دهند با روح هیچ دینی سازگار نیست تا چه برسد به اسلام.

در ادامه این نشست دانشجویان میهمان به طرح نظرات خود درباره فضای دینی در ایران پرداختند و آنچه در دیدار از ایران تجربه کردند را بسیار مثبت و متضاد با شنیده‌های قبلی‌شان دانستند.


برچسب ها : دانشجویان, غازان روسیه

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز