دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

خدمات معاونت اداری مالی دانشگاه در شش ماهه نخست سال 1395

 
تاریخ انتشار: 1395/08/24    

خدمات معاونت اداری مالی دانشگاه در شش ماهه نخست سال 1395

معاونت اداری مالی دانشگاه، گذشته از شرح وظایف محوله خود، خدمت‌رسانی به کارکنان دانشگاه را نیز در برنامه‌های سالانه خود قرار داده است.

معاونت اداری مالی دانشگاه در راستای افزایش بازدهی و تقویت روحیه‌ کاری کارکنان خدمات و امکاناتی را فراهم آورده است. آن‌چه می‌خوانید گزارشی است از این‌گونه فعالیت‌های معاونت اداری مالی دانشگاه:

معاونت اداری مالی دانشگاه در شش ماهه نخست سال 1395، هشت دوره آموزشی برای کارکنان تدارک دیده است. چهار دوره از این هشت دوره مربوط به نرم‌افزارهای مورد نیاز کارکنان مانند word، excel، power point و access بود. دوره امداد و نجات به همراه اعطای گواهینامه معتبر، دوره آموزشی آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی موبایل‌محور، کلاس آموزشی سلامت فرد و خانواده و جلسات منظم تدبر در قرآن از جمله این دوره‌های آموزشی بود.

راه‌اندازی صندوق بیمه مکمل درمان داخلی دانشگاه با عضویت 326 نفر از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه، و ادامه روند فعالیت صندوق قرض‌الحسنه داخلی دانشگاه با اعطای وام در هر ماه به سه نفر از اعضا از دیگر فعالیت‌های معاونت اداری مالی بود.

پیشگیری از بیماری و حفظ سلامت کارکنان از اولویت‌های نخست این معاونت است. مصداق آن نیز انجام آزمایش‌های پایش سلامت برای کلیه کارکنان و خانواده‌های محترم‌شان با همکاری بیمارستان علی بن ابی‌طالب است. در این راست پس از انجام آزمایش‌ها، پرونده سلامت کارکنان تشکیل و توسط پزشک متخصص داخلی بررسی و نتایج آن به اطلاع کارکنان رسید. هم‌چنین با حضور یک تیم پزشکی، در چهارچوب طرح بهداشت و سلامت کارکنان نهادهای دولتی و مراکز دانشگاهی، پرونده الکترونیک سلامت برای یکصد تن از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تشکیل شد. در راستای سلامت کارکنان هر ساله در فصل بهار، سنت حسنه حجامت در دانشگاه با استقبال کارکنان به انجام می‌رسد. پس از عقد قرارداد با بیمارستان علی بن ابی‌طالب و درمانگاه بقیه‌الله، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از امکانات درمانی این دو مرکز استفاده کنند.

سرویس صبحانه ویژه کارکنان نیز در نیمه اول سال 1395 جهت تأمین انرژی روزانه کارکنان در سالن سلف دانشگاه راه‌اندازی شد.

معاونت اداره مالی در راه‌اندازی برنامه‌های مختلف ورزشی نیز پیش‌گام است. بر این اساس تجهیزات ورزشی رشته‌های پینگ‌پونگ و‌ والیبال تهیه و فضای لازم برای انجام این رشته ورزشی در دانشگاه فراهم شد. هم‌چنین برنامه منظم فوتبال و والیبال در سالن‌های طرف قرارداد به صورت هفتگی انجام می‌شود. همکاران ورزشکار دانشگاه در نیمه نخست سال 1395 در سه دوره مسابقات فوتبال و والیبال شرکت کردند. مسابقات داخلی پینگ‌پونگ نیز برگزار و به برندگان جوایز نفیسی اهدا شد.

 

کارکنان دانشگاه هم‌چون سال‌های گذشته می‌توانند در قالب قراردادهای منعقده با بیمه ملت، از فروشگاه‌های طرف قرارداد خرید کنند. هم‌چنین در راستای توافق حاصله با شرکت ایرانسل، به هر یک از پرسنل دانشگاه یک سیم‌کارت رایگان ایرانسل اهدا شد.

معاونت اداری مالی در نیمه نخست سال 1395 شرایط اقامت رایگان کارکنان در شهر مقدس مشهد را به اجرا گذاشت و بیش از 50 تن از کارکنان با همراه خانوادههای خود رهسپار این شهر زیارتی شدند. برگزاری اردوی دو روزه به شهر همدان نیز از دیگر فعالیتهای این معاونت بود.


برچسب ها : معاونت اداری مالی

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *

دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز