همزمان با شب میلاد مسعود آقا امام زمان(عج) منتشر شد:

از حقیقت غیبت تا بایسته های انتظار

سومین برنامه تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حمیدرضا شریعتمداری استاد حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب با موضوع «از حقیقت غیبت تا بایسته‌های انتظار» منتشر شد.

علی جلالی مزید تهیه کننده و کارگردان ادیان تی وی همزمان با شب میلاد مسعود آقا امام زمان(عج) سومین برنامه خود را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد.

در این برنامه حامد عبداللهی سفیدان به‌ عنوان کارشناس مجری با سؤالاتی در زمینه غیبت و انتظار به گفتگو با میهمان برنامه پرداخته است.

تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی می‌کوشد در حوزه ادیان و مذاهب در گفت‌وگو با صاحبان اندیشه و بهره‌گیری از فضای مجازی به طرح اندیشه‌های مختلف در چهارچوب فعالیت‌های آکادمیک اقدام نماید.

ادیان‌تی‌وی فارغ از هرگونه فعالیت تبلیغی و جهت‌گیرانه، صرفاً در پی تولید و ارائه محتوا است. ادیان‌تی‌وی آماده تولید محتوا برای مراکز مختلف علمی می‌باشد.

این برنامه از طریق فضای مجازی (@adyan_tv) و سایت اینترنتی اشتراک گذاری ویدئو (aparat.com) در دسترس عموم قرار دارد. همچنین این برنامه در سایت اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب نیز بارگذاری شده است.

علاقه‌مندان به همکاری با تلویزیون اینترنتی ادیان تی‌وی می‌توانند با شماره 02532802610 داخلی 197 تماس بگیرند.

مطالب مشابه

دکتر حمیدرضا شریعتمداری مطرح کرد؛

ما باید روی اصلاح رفتارهایمان در قبال دیگر مسلمانان بیشتر سرمایه گذاری کنیم

 عضو هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: ما باید بیش‌ترین سرمایه‌گذاری‌مان را بر اصلاح رفتارهایمان در قبال دیگر مسلمانان و در عمل به تعالیم اسلامی متمرکز کنیم. اگر جمهوری اسلامی در این دهه‌ها بیش…

جلسه دفاع از رساله دکتری برگزار شد:

بررسی تحلیلی دیدگاه های قرآن بسندگان ایران در نقد حدیث

در جلسه دفاع از رساله دکتری دانشجو سید حسن هاشمی جزی با عنوان «بررسی تحلیلی دیدگاه‌های قرآن‌بسندگان ایران در نقد حدیث»، حجج اسلام دکتر محمد غفوری‌نژاد و دکتر محمدحسن نادم به عنوان استادان راهنما، دکتر…

جلسه دفاع از رساله دکتری برگزار شد:

طرحواره «تعلق فاعلی» در نظریه اسلامی ارتباطات و مبانی نظری آن با تأکید بر حکمت متعالیه

در جلسه دفاع از رساله دکتری علی نهاوندی دانشجوی مقطع دکتری رشته فلسفه و کلام اسلامی با عنوان «طرحواره «تعلق فاعلی» در نظریه اسلامی ارتباطات و مبانی نظری آن با تأکید بر حکمت متعالیه»، حجت‌الاسلام…

جلسه دفاع از رساله دکتری برگزار شد:

جریان شناسی شیعیان کویت و مناسبات آنان با حکومت در دیگر مسلمانان

در جلسه دفاع از رساله دکتری دانشجو مجید کیانی‌نژاد با عنوان «جریان‌شناسی شیعیان کویت و مناسبات آنان با حکومت در دیگر مسلمانان»، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب به عنوان استاد راهنما، دکتر محمد جاودان و…