معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی خبر داد؛

دانشگاه ادیان و مذاهب در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد

تاریخ انتشار:

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ( ورودی بهمن 1400) در رشته‌های فقه و حقوق اسلامی و شیعه شناسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛طبق اعلام این معاونت،كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي شیعه‌شناسی (کدرشته 15523) و فقه و حقوق اسلامی(کد رشته 15524) (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1400 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌توانند ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك مندرج در دفترچه راهنما و با توجه به موارد ذیل در مقطع کارشناسی دانشگاه ادیان و مذاهب ثبت‌نام کنند.

شرایط داوطلبان مقطع کارشناسی بدون آزمون

1- تمامی متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاریخ 1400/10/30 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) در نظام جدید و یا دیپلم نظام 6 – 3 – 3 بوده باشند.
2- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور حذف خواهد شده.
3- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.
تبصره: البته ویرایش اطلاعات تا پایان فرصت ثبت‌نام ممکن است.
4- كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسایل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.
 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسایل و تعهدات مالی دانشجویان

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید

 

 

مطالب مشابه

نشست علمی «نقش جنسیت در قضاوتهای اخلاقی» در دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ گروه پژوهشی «فلسفه و جنسیت» پژوهشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب نشست علمی «نقش جنسیت در قضاوتهای اخلاقی» را با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید…

دانشکده ادیان
جناب آقای دکتر مفتاح(ریاست دانشکده ادیان)

دانشکده ادیان و جهش های تازه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشکده ادیان با ارائه طرحی برای برگزاری رشته‌های کارشناسی ارشد دانشکده در  تهران، مشهد و ارومیه و نیز ارائه هر سه رشته دانشکده به زبان انگلیسی اعلام آمادگی کرده است. با…

حجت الاسلام والمسلمین براتی مطرح کرد؛

خانه کعبه می تواند به تفاهم ملل و صلح جهانی کمک کند

عضو هيئت علمي جامعة المصطفي العالمية گفت: در گذشته انتقال علوم در موسم حج صورت می گرفت و ائمه معصومین(ع) در در موسم حج، خیمه های درس برپا می کردند، اما اکنون انتقال علوم در…

مدیرگروه مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تشریح کرد؛

مناسک اسلامی باید امتداد اجتماعی پیدا کنند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: مناسک اسلامی باید امتداد اجتماعی پیدا کنند، فلسفه های گوناگونی برای قربانی مطرح شده است، یکی از این فلسفه ها عبور از هوای نفس می باشد.…