دانشگاه ادیان و مذاهب؛

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی می‌پذیرد

دانشگاه ادیان و مذاهب با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دو رشته در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه از معاونت آموزش، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کاشناسی به صورت مجازی بر اساس سوابق تحصیلی در دو رشته شیعه شناسی و فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشجو می‌پذیرد.

متن اطلاعایه معاونت آموزش بدین شرح است:

 

اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی کارشناسی 1401 دانشگاه ادیان و مذاهب

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي شیعه‌شناسی و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی (کارشناسی دوره مجازی غیردولتی ـ غیرانتفاعی) (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1401 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند و در آزمون کتبی سراسری 1401 شرکت نکرده‌اند) مي‌رساند داوطلبان محترم مي‌توانند ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك مندرج در دفترچه راهنما و با توجه به موارد ذیل اقدام به انتخاب رشته محل تحصیلی مورد علاقه خود نموده و در دانشگاه ادیان و مذاهب مشغول به تحصیل شوند.

1- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/06/1401 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) در نظام جدید و یا دیپلم نظام 6 – 3 – 3 بوده باشند.

تبصره: در صورت امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از سوي دانشگاه، آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ 30/11/1401 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني و دیپلم شوند، مي‌توانند در رشته تحصيلي مربوط متقاضي شوند.

2- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، براساس اولویت انتخابی به کدرشته محل بالاتر معرفی خواهد شد.

استان قم ـ دانشگاه غیرانتفاعی ادیان و مذاهب ـ قم (صفحه 277 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته)

گروه تحصیلی دوره تحصیلی کد رشته محل عنوان رشته
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15781 شیعه‌شناسی
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15782 فقه و مبانی حقوق اسلامی

3- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

تبصره: البته ویرایش اطلاعات تا پایان فرصت ثبت‌نام ممکن است.

4- كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

پذیرش 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسایل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.

امور دانشجویی 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسایل و تعهدات مالی دانشجویان

راهنمای مراحل انتخاب رشته محل

پذیرش کارشناسی بدون کنکور

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید

دفترچه راهنمای سازمان سنجش آموزش کشور

مطالب مشابه

مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین در دانشگاه برگزار شد

مجلس عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین در دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، امروز شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ مصادف با هشتم محرم الحرام سال ۱۴۴۴ مجلس عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور ریاست و مجموعه  اعضای هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان دانشگاه…

نشست علمی با موضوع «تشیع و واقعه عاشورا» برگزار می‌شود
به همت دانشکده شیعه شناسی؛

نشست علمی با موضوع «تشیع و واقعه عاشورا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشکده شیعه شناسی  نشست علمی با موضوع «تشیع و واقعه عاشورا» را در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی روز شنبه ۵ مرداد ماه ۱۴۰۱ با ارائه جناب آقای دکتر محمد حسین رجبی دوانی،…

ارتباطات آکادمیکی بستر فهم دیگر ادیان را فراهم می‌کند
دکتر جیانکارلو استاد دانشگاه پارما تصریح کرد؛

ارتباطات آکادمیکی بستر فهم دیگر ادیان را فراهم می‌کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر جیانکارلو آنلو، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب عنوان کرد: اینکه در قم چنین دانشگاهی وجود دارد که همه ادیان در آن به صورت آکادمیک…