دانشگاه ادیان و مذاهب؛

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی می‌پذیرد

تاریخ انتشار:

دانشگاه ادیان و مذاهب با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دو رشته در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابقی تحصیلی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه از معاونت آموزش، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس ضوابط و شرایط تعیین شده از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کاشناسی به صورت مجازی بر اساس سوابق تحصیلی در دو رشته شیعه شناسی و فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشجو می‌پذیرد.

متن اطلاعایه معاونت آموزش بدین شرح است:

 

اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی کارشناسی 1401 دانشگاه ادیان و مذاهب

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي شیعه‌شناسی و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی (کارشناسی دوره مجازی غیردولتی ـ غیرانتفاعی) (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1401 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند و در آزمون کتبی سراسری 1401 شرکت نکرده‌اند) مي‌رساند داوطلبان محترم مي‌توانند ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك مندرج در دفترچه راهنما و با توجه به موارد ذیل اقدام به انتخاب رشته محل تحصیلی مورد علاقه خود نموده و در دانشگاه ادیان و مذاهب مشغول به تحصیل شوند.

1- كليه متقاضيان مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 31/06/1401 داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) در نظام جدید و یا دیپلم نظام 6 – 3 – 3 بوده باشند.

تبصره: در صورت امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي جاري از سوي دانشگاه، آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ 30/11/1401 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني و دیپلم شوند، مي‌توانند در رشته تحصيلي مربوط متقاضي شوند.

2- هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، براساس اولویت انتخابی به کدرشته محل بالاتر معرفی خواهد شد.

استان قم ـ دانشگاه غیرانتفاعی ادیان و مذاهب ـ قم (صفحه 277 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته)

گروه تحصیلی دوره تحصیلی کد رشته محل عنوان رشته
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15781 شیعه‌شناسی
علوم انسانی مجازی غیرانتفاعی 15782 فقه و مبانی حقوق اسلامی

3- داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

تبصره: البته ویرایش اطلاعات تا پایان فرصت ثبت‌نام ممکن است.

4- كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

پذیرش 32802610 -025 (داخلی 103) پاسخ‌گویی پیرامون مسایل پذیرش و مراحل ثبت‌نام.

امور دانشجویی 32802610 – 025 (داخلی 110 و یا 155) پاسخگویی پیرامون مسایل و تعهدات مالی دانشجویان

راهنمای مراحل انتخاب رشته محل

پذیرش کارشناسی بدون کنکور

برای ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید

دفترچه راهنمای سازمان سنجش آموزش کشور

راهنمای انتخاب رشته

مطالب مشابه

به ایران نروید
استاد کلیسای لوتری بایرن‌ آلمان مطرح کرد؛

رسانه‌های غربی مدام می‌گویند به ایران نروید، اما ما الان از حضور در ایران و دانشگاه ادیان خوشحالیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جمعی از اساتید و دانشجویان کلیسای لوتری بایرن آلمان با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب و بازدید از این دانشگاه با ریاست دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب…

دکتر مطهری تاکید کرد؛

خوشرویی، نگاه یکسان به افراد و راستگویی مهمترین شاخصه های اخلاق نبوی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان برخی ویژگی های اخلاقی رسول خدا گفت: متاسفانه جامعه ما با این خلقیات حسنه بسیار فاصله دارد و البته این…

ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان کارشناسی

اطلاعیه پذیرش و ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان کارشناسی ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاونت آموزش دانشگاه اطلاعیه‌ای جهت انجام امور ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی سازمان سنجش آموزش کشور 1401  منتشر کرده است که بر اساس آن دوطلبان پذیرفته می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.…

آزمون تافل و اشتمال
تمدید شد؛

آزمون تافل و اشتمال ۲۹ مهر برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس شیوه‌نامه اجرایی خود و هم‌چنین قوانین و مقررات آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری آزمون زبان‌های خارجی در دو زبان عربی…