دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب
با سخنرانی دکتر غفوری نژاد، استادیار دانشگاه ادیان و مذاهب
نشست علمی تأثیر اختلاف گفتمان در استنتاجات اصولی برگزار شد
سلسله گفتگوهایی درباره واگرایی قومی- مذهبی/ حجت الاسلام والمسلمین نواب
بهره‌مندی حاکمیت از اقوام و ادیان مختلف در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی در جهت منافع ملی
رئیس دانشگاه در همایش سیمای جوان در ادیان توحیدی
جوان عنصر سازنده اجتماع و ادیان و محور زندگی همه بشر است
با مشارکت معاونت فرهنگی دانشگاه و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
از برندگان مسابقه کتاب‌خوانی وصیت‌نامه امام خمینی (ره) تقدیر شد

حضور مدیر امور دانشجویی دانشگاه ادیان در گردهمایی معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها

 
تاریخ انتشار: 1396/11/30    

حضور مدیر امور دانشجویی دانشگاه ادیان در گردهمایی معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها

مدیر امور دانشجویی دانشگاه ادیان و مذاهب در شصت و یکمین گردهمایی معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، مدیر امور دانشجویی این دانشگاه در شصت و یکمین گردهمایی معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور حضور یافت.

آقای سیدامین فضیلت نژاد مدیر امور دانشجویی دانشگاه ادیان و مذاهب با شرکت در این گردهمایی که با حضور و سخنرانی وزیر علوم تحقیقات و فن‌آوری، رئیس سازمان امور دانشجویان، رئیس صندوق رفاه دانشجویان و نیز مدیرکل امور دانشجویان داخل کشور همراه بود، در جریان جدیدترین تغییرات و تحولات در قوانین و مقررات مربوط به دانشجویان و چشم اندازه آینده آموزش عالی کشور در این زمینه قرار گرفت.

این گردهمایی که از صبح ۲۴ بهمن‌ماه ۹۶ در سالن اشراق دانشگاه الزهرا با حضور وزیر علوم تحقیقات و فن‌آوری، مسئولان و معاونین دانشجویی آغاز شده بود، بعدازظهر روز ۲۵ بهمن‌ماه به کار خود پایان داد.

در این جلسه دکتر صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن تشکر از معاونین دانشجویی برای پذیرش و انجام مسئولیت خطیر در این حوزه و حضور پرشور در این گردهمایی بر اهمیت نقش شوراهای صنفی در دانشگاه و استفاده از ظرفیت فکری دانشجویان و مشارکت در چارچوب قوانین دانشگاه برای ارائه خدمات بهتر تأکید کرد.

دومین سخنران مراسم اختتامیه مهندس یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان، بود که در خصوص ارزیابی دانشگاه‌ها ازنظر فضای خوابگاهی، سلف‌سرویس و ارائه تسهیلات از طرف صندوق و تقدیر از دانشگاه‌های برتر، برنامه‌ریزی برای سال آتی درزمینهٔ ارائه وام شهریه به دانشجویان دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی از طریق بانک، حضور نمایندگان صندوق رفاه در کمیسیون هیئت‌امنا به‌عنوان نماینده دائمی صندوق جهت طرح مسائل مربوطه، جذب اجاره‌بهای خوابگاه و عودت به دانشگاه‌ها به‌عنوان سیاست تشویقی و ایجاد سازوکار برای تأثیرگذاری مناسب‌تر در این زمینه صحبت کرد.

سخنران سوم مراسم اختتامیه دکتر نوذری، مدیرکل امور دانشجویان داخل، بود. وی نیز در صحبت‌های خود به مباحثی نظیر توجه به بین‌المللی سازی دانشگاه‌ها و جذب دانشجویان بین‌الملل در کشور، اهمیت ارتباط مرکز مشاوره با دانشجویان و استفاده مؤثر از همیاران در شناسایی و رفع مشکلات دانشجویان، توجه جدی به پیمایش سیمای دانشجویی در ارائه خدمات بهتر، ایجاد فضایی نشاط‌آور در دانشگاه‌ها و اهمیت بیشتر به برگزاری برنامه‌های ورزشی و برپایی المپیادهای دانشجویی، لزوم توجه به مسائل انضباطی دانشجویان و رفع مشکلات آنان و اقدامات حمایتی از طریق کمسیون موارد خاص، ایجاد آمادگی برای مواجهه با بلایای طبیعی و مدیریت بحران و توجه به شورای صنفی دانشجویان به‌عنوان بازوهای فکری در چارچوب قوانین و مقررات دانشگاه را مطرح نمود.

در پایان مراسم تابلوهای نقاشی که توسط دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه الزهرا ترسیم شده بود به‌عنوان هدایای یادبود به مدعوین تقدیم گردید.


برچسب ها : مدیر امور دانشجویی, معاونین دانشجویی, آموزش عالی

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز