دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

هفتمین کنفرانس اتحادیه دانشگاه های جهان اسلام

 
تاریخ انتشار: 1395/11/28    

هفتمین کنفرانس اتحادیه دانشگاه های جهان اسلام

هفتمین کنفرانس عمومی اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام با حضور ریاست و چند تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب در رباط پایتخت مراکش به کار خود پایان داد.

رؤسای دانشگا‌ه‌های جهان اسلام در کنفرانس رباط، دانشگاه‌های عضو اتحادیه را به راه‌اندازی یک شبکه همکاری مشترک با دانشگاه قدس در عرصه‌های مختلف آکادمیک ازجمله تبادل استاد و دانشجو، دیدارهای علمی و همایش‌های علمی و فکری تشویق کردند.

در این کنفرانس هم‌چنین از سازمان‌های عربی، اسلامی و بین‌المللی مرتبط با مسائل آموزش عالی خواسته شد که از مؤسسات دانشگاهی قدس و فلسطین به‌ویژه دانشگاه قدس حمایت مادی و فنی کنند.

نمایندگان تعدادی از دانشگا‌ه‌های کشورمان ازجمله دانشگاه ادیان و مذاهب در این کنفرانس حضور داشتند. حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب به‌عنوان ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب در این کنفرانس حضور یافته بود.

گفتنی است اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام در سال 1987 میلادی تأسیس شد. این اتحادیه وابسته به سازمان اسلامی آیسسکو است و اکنون 3‌14 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی عضو این اتحادیه هستند.

هفتمین کنفرانس عمومی اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام روزهای دوشنبه و سه‌شنبه، 25 و 26 بهمن‌ماه 1395 در رباط پایتخت مراکش برگزار شد. مقر سازمان علوم، فرهنگ و آموزش اسلامی (آیسسکو) در این کشور مستقر است.


برچسب ها : آیسسکو, مراکش, سید ابوالحسن نواب, جهان اسلام

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز