دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

برنامه نشست های علمی با پروفسور کوانگ سو پارک، استاد مطالعات ادیان کره جنوبی

 
تاریخ انتشار: 1395/11/25    

برنامه نشست های علمی با پروفسور کوانگ سو پارک، استاد مطالعات ادیان کره جنوبی

در پی حضور مدیر مرکز پژوهشی مطالعات ادیان دانشگاه ونک وانگ کره جنوبی در دانشگاه ادیان و مذاهب و دیدارهای اختصاصی پروفسور کوانگ سو پارک با اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده ادیان، مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دو برنامه و نشست علمی برای سخنرانی ایشان در جمع دانشجویان و سایر اعضای هیئت علمی فراهم دیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، پروفسور کوانگ سو پارک، مدیر مرکز پژوهشی مطالعات ادیان دانشگاه ونک وانگ کره جنوبی و استاد دپارتمان مطالعات بودیسم این دانشگاه، چند روزی است به‌منظور گفت‌وگوهای مختلف و دوجانبه در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور دارد و در طی این مدت دیدارهایی با اعضای گروه‌های آموزشی و پژوهشی ادیان شرق داشته است.

مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه در ادامه برنامه‌های اختصاصی این استاد دانشگاه ونک وانگ کره‌جنوبی، دو برنامه و نشست عمومی برای سخنرانی ایشان در جمع دانشجویان و سایر اعضای هیئت علمی فراهم دیده است.

این استاد مطالعات بودیسم که معاونت انجمن تاریخ ادیان کره جنوبی را نیز بر عهده دارد در نشستی  که ساعت 10:30 تا دوازده روز سه‌شنبه 26بهمن در سالن شهیدبهشتی برگزار خواهد شد نظرات خود را پیرامون «زمینه‌های گفت‌وگوی اسلام و بودیسم» با دانشجویان و اساتید دانشگاه در میان خواهد گذاشت.

همچنین این فارغ التحصیل دکتری فلسفه بودیسم از دانشگاه ویس کنزین مدیسون امریکا در نشستی دیگر که ساعت 10:30 تا دوازده روز چهارشنبه 27بهمن در همان مکان  برگزار خواهد شد  به «وضعیت دین بودا در کره جنوبی» خواهد پرداخت.

گفتنی است پروفسور کوانگ سو پارک، عضو فعال و بین‌المللی در مسئله صلح و گفت‌وگوهای دینی است که در بسیاری از کنفرانس‌های بین‌المللی با موضوع صلح و گفت‌وگوی دینی شرکت کرده است.


برچسب ها : مطالعات بودیسم, پروفسور کوانگ سو پارک

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز