دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

حضور مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه در دانشگاه

 
تاریخ انتشار: 1395/11/24    

حضور مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه در دانشگاه

مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه (ع) در رأس هیئتی متشکل از رؤسای چند مؤسسه فرهنگی دینی عراق شامگاه پنجشنبه 21 بهمن در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافت و با حجت الاسلام و المسلمین نواب دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، شیخ عامر الهلالی مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه (ع) به همراه هیئتی متشکل از رؤسای چند مؤسسه فرهنگی دینی عراق با حجت الاسلام و المسلمین نواب دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین نواب در دیدار با شیخ عامرالهلالی و رؤسای مؤسسات فرهنگی دینی، تراث کربلا، تراث حله و تراث بصره ضمن خوشامدگویی صمیمانه حضور ایشان را ارج نهاد وعراق را کشوری مهم در عرصه کنونی برای جهان اسلام و تشیع خواند.

وی همچنین در ادامه بر لزوم فعالیت بیشتر مؤسسات فرهنگی عراق در راستای جذب جوانان و پیشگیری از پیدایش گرایش های سکولار در آنان تأکید کرد.

میهمانان عراقی حاضر در این جلسه نیز ضمن قدردانی از میهمان نوازی دانشگاه و تحسین عملکرد آن خواستار همکاری بین دانشگاه و این موسسات در قالب تبادل مقالات و کتب و حمایت فکری و محتوایی دانشگاه از نشریات آنها شدند.

حجت الاسلام و المسلمین نواب نیز در این دیدار با تحسین فعالیت های این مؤسسات آمادگی مجموعه دانشگاه ادیان و مذاهب را برای همکاری با ایشان اعلام کرد.


برچسب ها : عتبه عباسیه, امور فرهنگی و علوم انسانی, نواب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز