دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

حضور مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه در دانشگاه

 
تاریخ انتشار: 1395/11/24    

حضور مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه در دانشگاه

مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه (ع) در رأس هیئتی متشکل از رؤسای چند مؤسسه فرهنگی دینی عراق شامگاه پنجشنبه 21 بهمن در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافت و با حجت الاسلام و المسلمین نواب دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، شیخ عامر الهلالی مسئول امور فرهنگی و علوم انسانی عتبه عباسیه (ع) به همراه هیئتی متشکل از رؤسای چند مؤسسه فرهنگی دینی عراق با حجت الاسلام و المسلمین نواب دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین نواب در دیدار با شیخ عامرالهلالی و رؤسای مؤسسات فرهنگی دینی، تراث کربلا، تراث حله و تراث بصره ضمن خوشامدگویی صمیمانه حضور ایشان را ارج نهاد وعراق را کشوری مهم در عرصه کنونی برای جهان اسلام و تشیع خواند.

وی همچنین در ادامه بر لزوم فعالیت بیشتر مؤسسات فرهنگی عراق در راستای جذب جوانان و پیشگیری از پیدایش گرایش های سکولار در آنان تأکید کرد.

میهمانان عراقی حاضر در این جلسه نیز ضمن قدردانی از میهمان نوازی دانشگاه و تحسین عملکرد آن خواستار همکاری بین دانشگاه و این موسسات در قالب تبادل مقالات و کتب و حمایت فکری و محتوایی دانشگاه از نشریات آنها شدند.

حجت الاسلام و المسلمین نواب نیز در این دیدار با تحسین فعالیت های این مؤسسات آمادگی مجموعه دانشگاه ادیان و مذاهب را برای همکاری با ایشان اعلام کرد.


برچسب ها : عتبه عباسیه, امور فرهنگی و علوم انسانی, نواب

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز