دانشگاه ادیان و مذاهب
  ورود به سامانه
نام کاربری
 
وب سایت دانشگاه
سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
پست الکترونیک
کلمه عبور
AR EN FA
 
آخرین مطالب

بازدید جمعی از اساتید منونایت کانادا و امریکا از دانشگاه

 
تاریخ انتشار: 1395/09/04    

بازدید جمعی از اساتید منونایت کانادا و امریکا از دانشگاه

جمعی از اساتید دانشگاه های کانادا و امریکا روز چهارشنبه سوم آذر از دانشگاه ادیان و مذاهب بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه، گروهی از اساتید فلسفه و الهیات دانشگاه‌های مختلف کانادا و امریکا که از مسیحیان منونایت بودند ضمن بازدید از دانشگاه ادیان و مذاهب با رئیس حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب در این جلسه در سخنانی به معرفی کوتاهی از دانشگاه و از جمله اهداف تأسیس آن را برداشتن گامی علمی و در عین‌ حال عملی برای تقریب و گفتگوی میان ادیان جهان در جهت کاستن از رنج و آلام بشری خواند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب در ادامه عصر کنونی را در تاریخ بشر عصری دشوار دانست که مشکلات مختلف اجتماعی و بین المللی از جمله فقر و جنگ همه آحاد بشری را تهدید می کند.

وی تنها راه مقابله با این تهدیدها را راهکارهای عملی دانست و گفت: نمی توان با نشست و همایش و بحث های نظری به این مشکلات پایان داد بلکه باید دست به کار شد و فعالانه با جلب مشارکت پیروان همه ادیان به جنگ فقر و تبعیض رفت و صلح پایدار جهانی را برقرار کرد.

گروه میهمان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گزارشی از فعالیت های خیرخواهانه فرقه منونایت در امریکا و کانادا به منظور مقابله با فقر و خشونت ارائه کردند و وقف عواید حاصل از زمین های کشاورزی برای کمک به معیشت فقرای این دو کشور را از جمله این فعالیت ها خواندند که بدون تعصاب دینی صورت می گیرد و اقشار آسیب پذیر و فقیر همه ادیان را اعم از مسلمان و مسیحی شامل می شود.


برچسب ها : منونایت های امریکا و کانادا

نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز